Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen felborult...

Mit tegyek? Teljesen felborult az alvási bioritmusom. Reggel 7-kor sikerül csak elaludnom, így viszont majdnem az egész délutánt átalszom.

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 01:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17/F
2011. aug. 6. 01:41
 2/12 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, a tanulóknak 50% így van a nyári szünetben beleértve engem is. Habár általában 3 fele elalszok, ez sem túl normális, csináld azt, hogy 7 kor lefekszel, és alszol 4-5 órát, aztán utána már éjfél körül mindenképp álmosnak kell, hogy legyél.
2011. aug. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most elaludtam este 6-kor, erre háromnegyed órája felébredtem úgy, hogy egyáltalán nem bírok visszaaludni.
2011. aug. 6. 01:47
 4/12 anonim válasza:
Kemény téma, én álatókat meg stimulánst szoktam használni, hogy visszaállítsam magam normálba, ez a könnyebb de károsabb megoldás. A másik, hogy próbálj minél tovább fenn maradni. pl Ha ma reggel 7 kor mész aludni akkor holnap próbálj 9 ig fenn lenni és szépen csúsztasd addig apránként amíg vissza nem állsz, nekem ez még egy bevált módszer csak van egy olyan hátránya, hogy 1-2 hétig is eltart a visszaállás.
2011. aug. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én is így vagyok vele.. :)

3-4 körül megyek aludni, de még kb. fél órát forgolódok az ágyban, aztán olyan 12-14 óra felébredek..

17/L

2011. aug. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó-jó persze, csak így igazából "elpocsékolom" a napjaimat. Mivel nem nagyon szoktam eljárni bulizgatni, teljesen felesleges éjszaka fentmaradnom, de mindig sikerül magam annyira lekötni a neten, hogy 5-6ig gond nélkül fentmaradjak pláne, ha délután kelek fel.
2011. aug. 6. 02:16
 7/12 anonim ***** válasza:

én most sem tudok aludni :D

úgy szoktam ha már nagyon unom azt, hogy éjjeli lény lettem, hogy 1 órát alszok (igaz nehéz felkelni).

Vagy a biztosabb módszer 1 napi alvást kihagyok, és akkor egy teljes napon keresztül szinte zombi leszek de este sikerül elaludni :D

2011. aug. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is pont így állok. És még csak azt sem mondhatnám hogy ki vagyok pihenve.
2011. aug. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:D wáá én egy ketto viszzatudok szokni ha sulivan :D
2011. aug. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És aki váltakozva nappalos, éjszakás műszakban van, hogy csinálja? Nincs sok ideje átállni...
2011. aug. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!