Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeos golyókat hogy szedjem?...

Homeos golyókat hogy szedjem? 5-öt egyszerre vagy egyenként nyelv alatt? Tökre picik. Esetleg vízbe feloldva, ha igen, mennyiben?

Figyelt kérdés

#higítva
2013. jan. 25. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy. A hatásuk úgyis placebo. Sima cukorgolyócskák...
2013. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

5-öt ,ha nagyon pici 10-et ,nyelv alatt szopogatni,előtte utána fél óráig nem enni ,inni!

Mekkora a golyó mert 2 féle van?

2013. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4g-nagyon picik
2013. jan. 25. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es gondolm nem tudod,de a Brit királyi család homeopátiával gyógyul,gondolom teljesen hülyék,hogy egy ilyen vacakban bíznak!(Anglia is egy sötét ország)

Én már sok gyógyulást láttam gondolom mindenki csak beképzelte!

2013. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
frei, gondolom 1-est akartál írni... Amúgy meg ki mondta, hogy a placebo nem gyógyít? Ne legyél már buta! Azért erről a királyi családos történetről írhatnál egy forrást. Valami .gov.uk-s cím jó lesz. Vagy ez csak valami mendemonda? ;)
2013. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én, aki szedem is azt mondom, hogy van benne placebo. De ezért már megéri megvenni, ha az agyamban elindít valamit, ami gyógyulásra készíti a testem, mert áldozhatnám a pénzt, olyan szerre is, ami tönkreteszi a szervezetemet, a gyomromat..
2013. jan. 25. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Van egy tippem! Fordítsd a pénzt vitaminra! Az valóban segít, és nincs mellékhatása annak sem!
2013. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
placebo ide vagy oda nekem bevált a homeopátia.
2013. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az imádkozás ugyanígy bevált volna. Csak az mondjuk időigényesebb, ráadásul profitot sem termel... :-/
2013. febr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!