Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki a Renol...

Próbálta már valaki a Renol gyógynövény koncentrátumot? Olvastam, hogy depresszio, panikbetegsegben is segitett, ez igaz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A depresszió és a pánik betegség még manapság is eléggé kutatott és nem értett területe az idegrendszeri jelenségeknek. Konkrétan erről a szerről nem tudok nyilatkozni de azt tudnod kell hogy ilyen esetekben nem várhatsz csodát, legtöbbször a placebo hatás az egyetlen ami jelentkezik és átmeneti segítséget nyújt. Én tizenéves koromban szenvedtem ezektől, szedtem antidepresszánsokat stb. de nem ezek segítettek. Ami valóban segít ha keresel egy jó pszichológust akiben megbízol vagy egy barátot esetleg családtagot ha az anyagiak nem engedik de mindenképp a hivatásos pszichológust javaslom. Ezen túl az életmódváltás, élőhelyváltás, új emberek megismerése , !testmozgás! segít. Egy dolgot kihagytam és az az idő, ezek nem egyik pillanatról másikra gyógyuló betegség ( habár nekem a pánikrohamok 2-3 hét elteltével normalizálódtak) de a depresszióból való kilábalás egy elég hosszú folyamat. Remélem valamiben tudtam segíteni. Szép Napot
2013. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!