Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sokmindent próbáltam ekcémára,...

Sokmindent próbáltam ekcémára, semelyik krém nem használt. Azt hallottam a saját pisim jó lehet rá. Igaz lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamukérdés? Én az Elocom nevű krémet használom, az mindig elmúlasztja
2009. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
használtam elocomot flucinart és ftorokortot is...nekem nem jött be.
2009. szept. 6. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki. egypróbát megér sztem :D
2009. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éves korom óta ekcémás vagyok.(most vagyok 14) Nekem nagyon sok krémet írtak rá, de egyik se használt. A kérdésedre nem tudok választ. De én a helyedben nem próbálnám ki, sztem kérdezz meg egy bőrgyógyászt.
2009. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
van egy csodaszer, ami nekünk, családon belül bevált. kicsit kellemetlen, de jó: 1 dl olívaolaj + 1 dl almaecet, tedd egy félliteres pillepalackba, és alaposan rázd össze. olyan krémes, világos színű állaga lesz. ezt a kencéd masszírozd be naponta többször a problémás területre és hagyd felszívódni (10 perc). napok alatt érezhető a javulás. ne ijedj meg, ha eleinte csíp az ecet miatt, az fertőtlenít, az olíva pedig gyógyít és táplál. ekkora adag kb 1 hónapra elég. kitartás :)
2009. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vannak kiváló táplálékkiegészítők ( egészségmegőrző, betegség gyógyító stb.) melyeket természetes növényi eredetűek. Ezek közül egyik termékcsaládból én javasolnék egy kúrát ha gondolod szívesen segítek abban hogy hogy tudsz hozzájutni
2009. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja még annyi hogy a lányomnak sem használt az elocom, meg más kencefice sem csak ezek a növényi eredetű természetes alapanyagokat tartalmazó készítmények, és még egy krém amit azóta sem tudunk beszerezni , annak idején egy Ausztráliában élő orvostól kaptuk az ElocoN tehát N a végén és nem M.A Pisit felejtsd el, tele van azzal a sok méreganyaggal amit megettél.
2009. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ja,pisilj rá mindig,az jó lesz!!!!!:)

Amúgy az orvoshoz,ha elmész ,sokat segíthet!!!!(Bőrgyógyászhoz!)

2009. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 M@x válasza:
Eucerin az jó lesz!
2010. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!