Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » SOS valaki segitsen már...

Pista1201 kérdése:

SOS valaki segitsen már 2napja mandula gyuladásom van és nem hat semi mit tegyek?

Figyelt kérdés

#betegség #egészség #fájdalom #faj #alternatív #gzogzsyer #gzogzulas #gzors
2013. febr. 15. 22:08
 1/3 Miklós G. ***** válasza:
Pontosan mit takar az, hogy nem hat semmi? A forró tea meg a kamilla? Ha bakteriális fertőzésed van, az jó eséllyel nem fog ettől rövid idő alatt rendeződni. Látogass meg egy orvost, lehet, hogy antibiotikum kúrát igényelsz. Addig is valami torokfertőtlenítőt használj: pl. Tantum Verde
2013. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

+ sok C vitamin, kösd be a torkod, próbáld ki az Echinacea cseppet.


Ezt lehet elvből elveted, de előfordulhat hogy azért fáj a torkod mert kimondatlan problémáid vannak. Nem hittem benne, amíg velem elő nem fordult. Akármit vettem be, nem használt, napokig fájt a torkom,amíg nem mondtam el egy számomra fontos embernek hogy mi bánt vele kapcsolatban. Egy óra múlva semmi bajom nem volt. Szóval ennek is érdemes lenne utánanézni, még ha elsőre komolytalannak hangzik is.

2013. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kapd be a brémet, te nem normális előző válaszoló! Kimondatlan problémái vannak, mi?

Kedves kérdező el kell menni orvoshoz, de a mandulagyulladás 2 nap alatt még gyógyszerektől sem múlik el.

2013. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!