Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 15 vagyok. Az orvos azt...

15 vagyok. Az orvos azt akarja hogy szedesse ki anyám a mandulámat, mert évente 3x begyullad. Viszont én nem akarom, és nem engedem. Megtehetik hogy erőszakot alkalmaznak?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondja erről ő dönt nem én, és ő ki akarja szedetni, de ez az én testem...

Van egy természet gyógyász ismerősöm, ő 30 éves, és az internetről ismertem meg. Ő szerinte nincs semmi baja a mandulámnak, és szerintem sem, csak sokkal több vitamint kellene ennem, és gyógyteákat, meg persze vigyázni.

Szal az lenne a kérdésem, alkalmazhatnak e erőszakot, ha én nem akarom, mert ha igen, akkor felkészülök rá. 5 évet boxoltam , a padlót is feltörlöm a dokival ha kell.


15/f



2012. ápr. 5. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
23%
Nem alkalmazhatnak erőszakot.
2012. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
72%
de miért félsz ennyire egy egyszerű mandulaműtéttől?
2012. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
81%

Elvileg kiskorú vagy, az anyád dönt helyetted. Gyakorlatilag nem fognak fejbe csapni és odavinni a kórházba, és a doki sem fog veled boxolni, hogy megműthessen.

Nem tudom miért jó neked, hogy évente háromszor begyullad a mandulád? Jobb ha tudod, hogy ezek a gyulladások a szivedet is tönkre tehetik. Én a helyedben nem csinálnék ekkora cirkuszt egy mandula műtét miatt.

2012. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
84%
kezdjük ott, hogy a természetgyógyász nem orvos(az én szememben inkább kuruzsló). a mandulagyulladásnak meg olyan következményei lehetnek mint pl a reumás láz. ettől meg szívelégtelenséged lesz. jobb, ha kiszedeted, mert csak egy góc, mint a szuvas fog.
2012. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
47%

Nem kellene a természetgyógyászra hallgatnod! Ha az orvos szükségesnek látja,hogy kivegyék a manduládat,akkor annak oka van. 5 év múlva akár az izületeidre is mehet a mandulagyulladás,vagy egyéb komoly betegségeid is lehetnek.

A vitaminok,gyógyteák és egyéb csodaszerek nem fognak segíteni.

Hallgass az anyukádra és az orvosra.

2012. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

nem félek. egyszerűen minden szervnek megvan a maga szerepe. szeretném hogy mindenem a helyén legyen amíg csak lehet. Ha ezt kiszednék úgy érezném, már nem vagyok teljes.


Mellesleg vegetáriánus is vagyok, és nem eszem tejterméket sem, se olyat, amiben tejpor adalék van. anyám persze ezt mindig bojkottálni próbálja, de nem sikerül neki. ez az ÉN életem.

-.-

2012. ápr. 5. 18:34
 7/73 A kérdező kommentje:
Nem hallgatok, és ez ott marad. elkezdek edzeni... mellesleg meg mindig akkor gyullad be, ha rossz az idő, és akkor lazán öltözöm, mint pl most, mikor hirtelen hideg lett...
2012. ápr. 5. 18:36
 8/73 anonim ***** válasza:
8%
Te tudod. azért pár év múlva ne írkálj ki olyan kérdéseket, hogy 20 évesen miért kell szednem 20-féle gyógyszert a szívemre és társai.
2012. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg teljesen egyetértek azzal, aki kruzslónak tartja a természetgyógyászt, ő is ugyanúgy meg akar csak vetetni veled egy rakat vackot.

Amúgy pedig 18 alatt a szüleid rendelkeznek az ügyeidről így kivetethetik a mandulád akaratod ellenére, nem fognak erőszakot alkalmazni, de ha te igan csak azt éred maximum el, hogy jól benyugtatóznak és utána járhatsz a bíróságra az erőszakos viselkedés miatt...

2012. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
nem folyamatos gyulladásban van, nem értem miért alakulna ki ilyen. amikor nem volt begyulladva, és voltam vérvételen, megnézték hogy milyen a vérem, és mindenem rendben volt, semmi gyulladás, semmi szervi baj, a májfunkcióim is, mindenem oké volt.
2012. ápr. 5. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!