Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Valeriana Relax segít...

A Valeriana Relax segít abban, hogy jobban tudjak koncentrálni? És ha reggel veszem be, nem álmosít? Fősulira járok, és nem lenne jó elaludni órán. De eléggé feszült, stresszes vagyok mostanában. Tapasztalatok? 19/L

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

régi kérdés,de azért megkérdezem.

én viszont stresszes,hangulatingadozós vagyok + nem tudok esténként elaludni.

akkor ez nekem gyenge lenne? vagy szerintetek , kipróbáljam? vagy SedatifPC?

remélem jár erre valaki:)

18L

2014. febr. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
durva hogy erre járok, pont egy éves ez a kérdés :D amúgy kipróbáltam, szart se ért, azóta viszont életmódot váltottam. nem szedek semmit, próbálok mindig pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, ha fáradt vagyok, akkor is :D inkább iszok egy kávét akkor. azt is csak nagyon ritkán. tényleg nem kell minden kis dologra bogyókat szedni. minden a hozzáálláson múlik :D sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok amióta eldöntöttem, hogy hanyagolom a negatív gondolatokat :) minden fejben dől el!! :)
2014. febr. 20. 19:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Még mindig jól működik ez a hozzáállás?
2019. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!