Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Létezne, hogy a vesekő, véres...

Létezne, hogy a vesekő, véres vizeletet okoz? Nemrég szült a lányom és még szoptat, gyógyszer helyett mit tudna használni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. Gyógyszer helyett menjen el orvoshoz.
2013. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, a fiamnak is véres volt a vizelete, persze lehet felfázás is, nem ártana ha elmenne urológushoz vizsgálatra.

Fiamnak sört mondott az orvos, van alkoholmentes is, de gyógyszert is kapott.

2013. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így van, pláne ha megmozdult a húgyutakban vagy a vesemedencében. Viszont be is görcsölhet, háziorvoshoz menjen el a lányod. Sok-sok folyadék fogyasztás szükséges.
2013. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak vesekő, de még vesehomok is okozhat véres vizeletet. Jobb, ha megnézi az orvos. Bár ha csak egyszer fordult elő /nálam volt ilyen/ nincs nagy jelentősége. Horzsolás is okozhatja, ami elmúlik.
2013. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt már véres vizeletem. Ez nálam ( nem biztos, hogy nálad is, de elképzelhető)hugyhólyag gyulladás következménye. Babszemnyi bevérzések. forró fürdő. Én kb fél óra alatt ilyenkor megiszok 1,5 l vizet, és 3 dl kamilla teát. De a dokit nem árt felkeresni, mert ha elhanyagolja, akkor komolyabb is származhat belőle...vese medence gyulladás....
2013. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Babszemnyi bevérzések. forró fürdő"


Kedves utolsó! Hol vannak ezek a babszemnyi bevérzések? És mire kell a forró fürdő?, meg gyorsan 1,5 l víz, meg 3 dl kamilla? Ilyenkor látott téged orvos?

Gondolj bele, egy nemrég szült kismama! Ha megcsinálja amit javasolsz lehet, hamar árva lesz a gyerek.

2013. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy az alternatív gyógyítás rovatban járok. Ide minden mehet...
2013. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A lányom begörcsölt és volt orvosnál,ahol azt mondták neki megnagyobbodott a medencéje.Készítettek ultrahangos vizsgálatot és infúzióra kötötték. Kb:1 hete járt nőgyógyásznál. Nagyon hirtelen jött a görcsös állapot. Nem ragaszkodok az alternatív gyógyászathoz,de nem tudtam hova rakni a kérdésemet.A baj 2 napja történt gyermekemmel. Két hónapos a kisebbik unokám és nemcsak a lányom miatt aggódóm,hanem a szoptatás sal, anyatejjel együtt ne menjen át a gyógyszer a babának.Ha lenne valami természetes anyag ami megszünteti az irdatlan fájdalmat a gyermekemnél,anélkül,hogy a pici unokámnak bármi baja származna belőle.
2013. febr. 22. 04:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki itt jól mondta h sört kell inni a vesekőre! Szerintem próbáljátok ki az alkoholmentes sört! a sörben lévő anyagok pl árpa jót tesznek a vesebajokra.
2013. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és a kamilla teát nem ajánlom, mert egészségtelen a kismamáknak és szoptatás alatt sem nagyon ajánlott.
2013. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!