Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A tea egészséges?

A tea egészséges?

Figyelt kérdés

Ha egészséges, akkor melyik tea a legjobb,mit gyógyit,min segíthet,hogyan ízesítsük,mennyit igyunk belőle?

És ha nem az akkor miért ne igyuk?

Mindenki mást mond ezért tettem fel ezt a kérdést.



2013. febr. 20. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gyógyteát akarsz inni,akkor azt sehogy sem kell ízesíteni, max egy kis mézzel.

Én minden gyógynövény másra jó,erről egy gyógynövényboltban pontosat tudnak neked javasolni az adott problémádra.

2013. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 St. Jimmy válasza:
Szerintem egészséges, de az biztos, hogy nem káros ha megfelelő mennyiségű cukrot és citromot teszel bele. És megfelelő mennyiségben iszod, mert változatosnak kell lenni.. ez minden betegség megelőzéséhez segítség. Gyógy tea, ami még be is szerezhető, pl. a menta tea... finom és gyógyhatású is! Ajánlom. Ízesítés kapcsán, jobb ha inkább igazi citromból kifacsart citrom levet teszünk bele (egészségesebb) , de a sima üveges sem káros. Cukorból szerintem 2 teáskanállal kell bele tenni. Attól függ, hogy gyümölcs tea vagy fekete. Ennyit tudtam segíteni :-)
2013. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én gyógyteákat szoktam inni általában, a magas vérnyomásra galagonyát, a pajzsmirigy alulműködésre galajteát pl. Ezeket üresen iszom. Régen ittam sok zöldteát is, de az utolsó allergiavizsgálaton kijött,hogy allergiás vagyok rá, így most fél évig nem ihatok. Ezt is ízesítés nélkül ittam, alkalmanként egy kis citrommal.

Néha megkívánok Teakanne-t, attól függően melyiket iszom, teszek hozzá mézet, citromot. Van olyan ízesítésű benne, amihez nem teszek semmit.

2013. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!