Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tigris tapaszról valakinek...

Timcsikusz kérdése:

Tigris tapaszról valakinek tapasztalat vélemény?

Figyelt kérdés
A férjemnek javasolták mert becsípte a derekát most van rajta majdnem egy napja de azt mondja nem segít neki..
2013. febr. 28. 08:54
 1/5 anonim válasza:
Sima hátfájásra tudom ajánlani, mert nekem és a Páromnak is segített már. Nem mindegy hol veszi az ember, mert mi már találkoztunk valami utánzattal, aminek semmi hatása nem volt és a szaga is elég furcsa volt. Az a jó, aminek nagyon mentolos illata van, a rossznak kissé mentolos agyagszaga van. Tudom, hogy zárt zacskóban van és így nehéz megállapítani, de azért nem lehetetlen, köszönhetően az erős illatának, ami a zacskón keresztül is átüt :)
2013. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Sajnos nekem sem jött be lehet, én sem az eredetit vettem.

Hátfájásos esetekben vagy a Salonpas, vagy a Flector tapasz bizonyult hatásosnak (mindkettőt gyógyszertárban tudod megvenni).


Remélem, segítettem.

2013. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat igazság az foggalmam sincs hogy eredeti vagy sem egy bnőm küldte Győrből annyit tudok hogy patikában vásárolta.

nagyon rossz szaga van valóban erős mentol az egész lakásban ezt érzem kicsit még mint a penész olyat is érzek(főképp jó a szaglásom kismama vagyok)szóval elviselhetetlen:)

2013. febr. 28. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó hatással kezelte a lábfájdalmamat. Utána mellékhatás ,magas vérnyomás formájában jelentkezett. Ettől volt,vagy nem most vizsgálom.
2015. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyor_istvan válasza:
Szia! Én a térdemre szoktam használni, mikor fájdogál. Nekem bevált eddig. A szaga viszont nagyon erős. :-)
2016. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!