Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen természetes anyagok...

Milyen természetes anyagok lehetnek a vérhígítók (mint pl. a Syncumar) kiváltására?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy létezik-e egyáltalán olyan természetes eljárás vagy növény, mely helyettesítheti a nem kis veszéllyel, sok mellékhatással járó vérhígítók használatát?

2013. márc. 1. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sajnos, így van.
2013. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Édesanyám "nagy" adag (multi)vitamin készítményt szed januártól (Dr. Lenkei közepes) a pitvarfibrilláció megállapítása óta, és hála Istennek jól van, sőt! Amikor januárban, egy hét után kiengedték a kórházból, a protokoll szerinti eljárással, a 16-féle gyógyszer hatására olyan szinten legyengült - az egyébként tünetmentes - fibrilláció után, hogy alig tudott járni. Egy hét alatt felépült, de egy kevés Syncumaron és vérnyomáscsökkentőn kívül mást nem szedett.


A gond az, hogy a hivatalos protokoll szerinti kórházi terápia szerintem már régen megőlte volna édesanyámat, mivel nem az okot kezeli, sőt az okra magára nincs is hatékony eszköze, terápiája, és ez nagyon szomorú. Ezen kívül a hivatalos orvosi propaganda azt akarja elhitetni, hogy egyáltalán nincs is hatékony megoldás pl. egy pitvarfibrillációra, vagy éppen hypertensio-ra, csak az a passzív mérgezés, amit adnának. Én azt vettem észre, hogy sok-sok betegséggel, vagy betegségnek tűnő állapottal ez a helyzet.

2013. nov. 3. 17:49
 13/18 anonim válasza:
74%
A kurkumin tartalmú gyógynövények véralvadásgátló hatással rendelkeznek! Ilyen a kurkuma, a körömvirág, a somkorófű. Ezek közül a kurkumát fűszernövényként is használják, a körömvirágot külsőleg belsőleg használják. Egyetlen gond velük, ha vérhígítóval együtt használja valaki, mert felerősíti a hatását, vérzékenységet okozhat, ezért csak módjával.
2014. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az injekciót is lehet hosszabb távon alkalmazni, az apám is azt kap már 2 éve.
2017. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Már régebbi a kérdés, de én csak most találtam rá, és hátha másnak is hasznos lehet a válaszom.


A csontritkulás ellen a K2 vitamin véd, amit - ellentétben a K1 vitaminnal - vérhígító mellett is lehet szedni. (Részletesebben az alábbi linkeknél.)


[link]


[link]

2017. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 eapo sztrof válasza:

- Mák, mákolaj

- E, B vitaminok

- Gránátalma, gránátalmalé

- Gyömbér

- Kurkuma


Ligetszépe olaj [link]

2018. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Gesztenyméz!
2018. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Talán gesztenyeméz + somkórófű tea, esetleg kurkuma fogyasztásával ki lehetne váltani a Syncumart.
2018. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!