Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógynövényt, vagy...

Milyen gyógynövényt, vagy egyéb természetes hatóanyagot tudtok, amitől hízhatnék?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 14:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom hogy alkati kérdés. Folyamatos, mindennapos fizikai terheléssel tudok csak magamra szedni bármit is. Ha kevesebbet mozgok, lefogyok. Szerintem te is ebbe a típusba tartozol, a kutyasétáltatós dolog ellenére is, ugyanis hiába zabálsz nem hízol. Először valóban az emésztésedet kéne rendbe tenni, de szerintem ennek is legjobb módja a fizikai terhelés. Mondjuk ha olyan a munkád amilyen, akkor nem tudom ezt hogy lehet megoldani.
2013. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Irodai munkát végzek, napi 8 órában. Az emésztésemmel, anyagcserémmel semmi gond, menetrendszerűen működik. :) És tényleg csak azóta van ez, amióta meg van a kutya, előtte telenként még oda is kellett figyelnem a súlyomra, mert ha nem figyeltem, hajlamos voltam, plusz 5-6 kg-t felszedni a nyári súlyomhoz képest, ami az én testalkatomnál már sok.

Ennek ellenére úgy döntöttem, hogy el fogok menni egy kivizsgálásra, mert tuti ami tuti. Ha kiderül amit gondolok, hogy nincsen bajom, maximum tudnak majd adni néhány táplálkozási tanácsot. Ha meg valami gond van, akkor majd megmondják az okosságot. :)

Az biztos, hogy valamit ki kell találnom, mert az elmúlt másfél hónapban háromszor is előfordult, hogy miközben egy helyben álltam, annyira megszédültem, hogy le kellett guggolnom. Kétszer sorban állás közben, egyszer pedig a buszmegállóban.

2013. márc. 16. 11:34
 13/16 anonim válasza:

Szia! Ez utóbbi, megszédüléses dolog rosszul hangzik: vérnyomás problémát (esetleg vércukorszint esést) jelent. Persze lehetett pillanatnyi dolog is, de ha eleget / sokat eszel, akkor a vércukorszint leesésére nem nagyon van esély.

Csináltass 1-2 mérést.

2013. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Megmonodmhol a baja... az agyadban! Hidd el hogy tufsz hízni! A többi már szinte magáától megy. Én elhittem, hogy lefogyok és folyamatosan fogyok pedig ugyanannyit eszek! Sok sikert. Esetleg ajánlom a Titkot :D
2013. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szia!

Nem akarlak megijeszteni, de nem lehet, hogy összeszedtél valami férget a kutyától? Nem szokott ágyban aludni, vagy nem szoktál hozzábújni? Mert az magyarázná a fogyásodat.

Ezt találtam:" A belső parazitákhoz tartoznak a galandférgek: Hosszú, lapos szalaghoz hasonló férgek, horgokkal és szívókákkal tapadnak a bélhez. Nagy részük emésztési zavarokat, végbél irritációkat és súlyveszteséget idéz elő. A galandférgek hímnősek, szelvényekre osztott férgek, folyamatosan növekszenek. A fejtől legtávolabb a féreg végén lévő legöregebb szelvények petéket tartalmaznak, ezek egy vagy több alkalommal leválnak kettesével."

2013. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A kutyus december végén került hozzám, január végén volt féregtelenítve, de nem volt férges, így ezt kizárnám.

Amúgy amióta odafigyelek, hogy jó sokat egyek, azóta tartom a súlyom. Nem híztam ugyan, de legalább nem mentem 47 kg alá, ez már félsiker. :) De gondolom ha férges lennék, akkor mindegy mennyit eszem, fogynék. Vagy nem?

2013. márc. 22. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!