Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata hipnòzis terén? Ismertek hipnoterapeutát?

Figyelt kérdés
Szeretnék leszokni a dohányzásròl,de sajnos egyedül nem megy:S A háztartásban mindenki dohányzik,szòval hatalmas a kísértés.Nikotin tapasszal és szotyis-ropis mòdszerrel is pròbálkoztam.A gond hogy imádok dohányozni..a büzt nem szeretem,amit árasztok,és a krònikus hörghurutot.A hipnòzisròl jòkat olvastam,de bulvárhír szinten.Sokat segítene ha valaki leírná a személyes tapasztalatait.Köszönöm előre is.

2013. márc. 14. 09:44
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Hát, engem eddig még senkinek nem sikerült hipnotizálnia. Nem állítom, hogy kacsa az egész, de nálam nem működött, sem orvosi, sem kuruzslói,próbálkozásokra.
2013. márc. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A nővérem pszichológus, hipnózissal is foglalkozik. Azt mondta, hogy nem minden problémára jó a hipnózis, de erre igen! Szerintem érdemes megpróbálni!
2013. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)Akkor belevàgok szerintem.
2013. ápr. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!