Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezüst kolloid véleményeket...

Adrienn83 kérdése:

Ezüst kolloid véleményeket írnátok? Persze akik használták is hüvelygombára érdekelne leginkább.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én is a hüvely gombától szenvedek 1 éve lassan, szintén orvostól-orvosig jártam már nagyon sok gyógyszert és kúpot szedtem fel de még mindig bennem vannak. Én átjárhatóságira mennék de míg a gomba bennem van nem csinálják meg. Iszom én is a grapefruit cseppet és Vénusz cseppet is és mellé az ezüst kolloidot.

Tisztasági fok-i eredményeim ezek:

Paraz. kim.: negatív

| Gomb. vizsg: pozitív

| Tiszt. fok: III

| Megjegyzés

| sok laphámsejt, rövid gombafonalak, leukocyták, pálcika alakú baktériumok


Ajánlották nekem is az EZÜST KOLLOIDOT, vettem is 1 üveggel gyógynövény boltban és 3. napja iszom. Amilyen sok betegségre jó így reménykedem, hogy nekem is fog segíteni. Ha elfogy az üveggel visszamegyek dokihoz és nagyon kiváncsi leszek az eredményre.



2013. márc. 20. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne csak belsőleg használd, hanem töröld át a hüvelyed is vele töményen naponta egyszer.
2013. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendben és köszi a tanácsot. Kenem már mindenhová lassan :)használom arcra pattanás miatt és kis lábújjkörmömre ásóka van rajta és az már megy lentebb kolloidnak hála.
2013. márc. 20. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld ki:

[link]

+ amikor vége a kúrának kb. 5 estére jughurba(activia) áztatott tampont helyezz fel, ez majd megakadájozza a visszafertőződést. Remélem hatásos lesz, én már sokszor használtam az ezüstöt, és jók a tapasztalataim.

2013. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké és köszönöm
2013. márc. 25. 00:42
 5/10 A kérdező kommentje:
jelenleg én a Crystal Silver Natur Power-t Grapefruit kivonattal vettem, iszom. Erre is mondta a gyógynövényes hogy ha belsőleg alkalmazom akkor felesleges irrigálnom mert belülről elpusztitja amit kell nade majd meglátjuk hogy elűzi e sok laphámsejt, rövid gombafonalak, leukocyták, pálcika alakú baktériumokat.
2013. márc. 25. 12:19
 6/10 anonim válasza:
hogy vagy azóta? használt?
2013. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Ezüstkolloid napi 3 evőkanállal egy darabig szájban tartva.

(ezüstoldatot nehogy rád sózzanak nem ér semmit sem).


Én halálos vérmérgezésből gyógyultam ki,kizárólag vele,mert addig már fel lehetett rám adni az utolsó kenetet olyan voltam,már az ágyból felkelni sem tudtam és a hagyományos orvoslás már semmit sem segített.Na már úgyis mindegy alapon kipróbáltam.


Érdekes a történet,megvették nekem,elolvastam a címkén a gyártó telefonszámát,hát istenem felhívtam,felolvastam neki a vérképemet,majd elájult és ő aki a címkén azt ajánlja,hogy 1 teáskanál naponta,a vérképem alapján azt mondta 5 evőkanál.


Na először betartottam,nagy csodálkozásomra nap végén már tudtam járkálni tenni-venni a lakásban.3. napon már mindent tudtam csinálni és nemhogy erőtlen nem voltam,de éreztem majd szétdurranok és az 5 evőkanál már sok és le kell csökkentenem 3-ra.

1 hónap múlva olyan tökéletes lett a vérképem,ami állítólag fizikailag lehetetlen.

Ez már 5 éves történet én egyébként a hüvelyi fertőzésemet,ha van már avval űzöm el,hogy tampont beteszek egy evőkanál ezüstkolloidba és mindig jó.


Ami a szégyen,hogy annak a magyar gyártónak a készítményét,már a magyarok betiltották,ami megmentette az életemet.

Azonkívül ne vegyél ezüstoldatot,se ilyen egyvelegeket ezüstkolloidot grapefruitcseppel stb,ezek már egész más kémiai vegyületek.


Talán most egy lengyel gyártmányú drágább ezüstkolloid a legjobb,az a calicit úgy fújta el nálam villámgyorsan,hogy a gyomrom nem lett nehéz,mint az olcsóbb készítményeknél.


Szia!


Ma az egyik kérdésben leírtam a tapasztalatomat...:)

2013. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármint ez volt a tapasztalatom,azt hittem a linket küldtem el,de úgy látszik az egészet másoltam be.
2013. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik gyártó a legjobb? Tényleg kinyírja a jótékony bacikat, probiotikumokat is?
2013. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erről a termékről valami vélemény?


[link]

2018. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!