Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lábon levő körömgomba ellen...

Lábon levő körömgomba ellen van -e valalamilyen hasznos kezelési mód? Bármilyen tanács, ötlet érdekel. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Receptre felírható kapszula van rá, keresd fel a háziorvosod.
2013. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapszula kicsinálja a vesédet. Nailnert érdemes megpróbálni, bár elég drága. :/
2013. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a napi 1x-i esti ecsetelés vált be ecettel nemrég, ill. teafaolajjal egyaránt régebben. Egy picit meg is reszeltem a köröm tetejét, hogy jobban eltávolítsam a gombás részt. Nem fog semmi gyorsan hatni, egy jó ideig kenegetni kell.
2013. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves 2. Nem csinálja ki a vesét a kapszula! Ha valamit "kicsinál" az a máj,de a mai modern gyógyszereknél ez már nagyon-nagyon ritka! És sajnos körömgombára meg lehet próbálni külső kenceficéket,de messze nem valószínű,h használni fog. Esetleg próbálj meg valamilyen, a reklámokban látott kifejezetten körömgombára ajánlott terméket,de valószínűleg nem lesz elég.
2013. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Canesten+minden nap ecetes vízbe ásztasd. És szellőzzön sokat a láb(papucs:).
2013. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabriell88 ***** válasza:
mint ahogy az előttem is írták, canesten, de ne a krém hanem a folyadék,köröm alá kell csepegtetni, de ez a fertőzés mértékétől is függ, amikor már nagyon megvastagszik a köröm, már ez magában nem hat, akkor bőrgyógyász, beutaló az ÁNTSZbe, ott alákaparnak kitenyésztik és kapsz rá célzottan gyógyszert, a canesten folyadékkal együtt használva a fertőzéstől függően, akár hónapok is lehetnek mire rendbe jön.
2013. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nailner stift segített! áthatol a körmön és úgy gyógyít. nagyon szupi!
2013. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!