Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segítséget kérnék mert a...

Segítséget kérnék mert a 3éves kislányom keze körömgombás, már nem tudom mit kéne tenni, hova vigyem, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Kislányom rengeteget szopta az ujját, nappal is, mindig felázott, bibis volt. Jött egy betegség antibiotikumos kúrával, majd 1-1 hét elteltével újra beteg lett és újabb antibiotikum kúra. Közben a szopis ujja 'támadható' felületté vált, mivel az antibiotikumoknak köszönhetően az immunrendszere legyengült. Körömgombája lett, amivel már 2 hónapja küzdünk! Mivel kicsi még (3 éves) egy bőrgyógyász se mer gyógyszert felírni, csak Pimafucin krémet, amivel nem megyünk semmire. Az egy ujjacska megfertőzte a többit is, már 7 ujja gombás a két kicsi kezén!!! Annyira el vagyok keseredve, orvostól-orvosig járunk, közben látom hogy már szinte minden ujjára átterjedt! Ma fedeztem fel magamon is, hogy az egyik körömágyam piros és púposodik. Akkor most mi lesz már az egész családra át fog terjedni és nézzük ölbetett kézzel??

Kérem ha valaki tud segíteni, vagy ajánlani gyógymódot az írjon!!! Köszönöm!!



2013. febr. 19. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A TV reklámok ellenére semmilyen külső csodaszer nem hatol át a körömlemezeken. Gyógyulást a gombásodás elleni gyógyszerek hoznak, lehet kapni kifejezetten kisgyerekeknek valót szirup formájában. Pl.Diflucan szirup.
2013. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Csak azt nem értem, hogy a két bőrgyógyász akiknél jártunk, több alkalommal is, miért nem javasolták? Miért kellett megvárni, hogy az összes körmére átterjedjen? Egyszerűen nem értem, csak a Pimafucin krémet írták fel....
2013. febr. 19. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazság szerint az ilyen jellegű gyógyszerek terhelik a májat, gondolom nem érezték olyan nagynak a bajt,h szükség legyen rá. Persze más, amikor már az összes körme fertőzött.
2013. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A krémet ilyenkor azért adják,h megakadályozzák a tovább terjedést.
2013. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!