Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottatok már a Lavyl...

Hallottatok már a Lavyl Auricum-ról? Állítólag többek között az anyajegyeket is segít eltüntetni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
55%
irigyellek, de komolyan! Iszonyatosan sok szabadidőd lehet, ha egy olyan dologgal foglalkozol, amit hülyeségnek tartasz :)
2014. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
42%

Nem tartom "hülyeségnek", hanem egy nagyon jól felépített átverésnek. Kár , hogy nem nekem jutott eszembe :)))

Habár egy kissé izzadságszagú a marketing .. , sehol egy egzotikus "gyárlátogatás" , álomautó.....stb.

Viszont van egy hasonló jó ötletem . A "Second Life Spray" Befújod magad és ha meghalsz majd tuti reinkarnálódsz, mint milliomos. Ha mégse , akkor jöhetsz reklamálni : ))

2014. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim válasza:
66%
MINKET SIKERÜLT ÁTVERNIÜK! Anya megrendelte, 50ml-t 11.300 forintért, a kuyánknak az elülső lábain van két csomó/daganat, nem igazán tudni miért, és remélte hogy ettől a "csodaszertől" majd elmúlik. 1-2 nap használat után a csomó kétszeresére dagadt, már a tenyerembe sem fér bele. Próbáltam utánakeresni ennek a terméknek, legalább azt megtudni mit is tartalmaz, de az oldalukon csak ezt találtam: "Természetes anyagokat tartalmaz, melyeknek lelőhelyeit szennyezés, civilizációs ártalom nem érte." A természetes eredetről csak annyit, hogy a spray olcsó kölniszagától a hideg is kiráz, ráadásul házilag is könnyedén után lehet tölteni, mert a teteje lecsavarható. Mi úgy kaptuk meg hogy körbe volt nejlonozva a kupaja. Gondolkoztam rajta hogy feltöltöm a maradékot egy kis vízzel és eladom 12ezerért :). Simon pedig nagyon is jókat ír, a bőrömre semmi pénzért nem fújnám rá.
2014. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim válasza:
29%
ja és ha már nevekkel futnak mások is akkor Mezei Jolán szeretnék lenni :D
2014. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Jolán ebbe bizony beleszaladtál :(

Az állatok nem ismerik a placebot !!! És az alcheimer kórban szenvedők sem . Így jártál, jó lesz tanulságnak.

2014. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
64%

Simon L. nevű felhasználó válasza:


Ebbe te is beleszaladtál. Az állatok igenis ismerik a placebot.

Ezek után komoly kétségeim vannak, hogy te gyógyszerész lennél vagy minek állítod magadat. Mert aki gyógyszerészettel foglalkozik az igenis tisztában van azzal, hogy az állatoknál is jelentkezik a placebo és ott sem véletlenül van kettős vakteszt.


Az elég érdekes, hogy olyanok istenítik ezt a terméket akik csak azért regisztráltak ide, hogy ezt leírják. Nem lennék meglepve, hogyha mindezt egyetlen ember tette volna. Főleg, hogy név nélkül írkálnak.

2014. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
33%

Eleve hülyeséget beszélsz, de ez a te problémád

[link]

2014. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
27%
Az egyszerűség kedvéért csak a verbális információ melletti placebo-ról beszéljünk.
2014. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
20%

Csak tudnám, hogy minek vered itt a nyálad ezen a cégen. Kiírtál már egy rakat kérdést erről.

Átvertek?? Akkor menj és tegyél feljelentést! Mert amúgy ritka szánalmas az a vergődés amit itt művelsz.


És, hogy szabálytalan amit művelnek? Igen! Már csak azért is, mert sehol nincs feltüntetve a terméken, hogy mit tartalmaz. De ennek nem itt van a helye.

Nem csak a placebo miatt vannak kétségeim, hogy te gyógyszerész lennél hanem más miatt is.

Vergődjél még.

2014. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 Kivancsi Marcsi válasza:
90%
A Lavylites utan kutatok, hogy mi lehet a valosag alapja a nagyon jol hangzo marketing anyagnak, amivel engem is megkerestek. Mindent gyogyito csodaszer? Sarlatanok talamanya? Tudni szeretnem, hogy mit tartalmaz, mi lehet benne...alapanyagok? hivatalos orvosi kiserletek, eredmenyek? errol semmi info... sem a ceg vagy vezetok adatairol nincs szo. A forumokrol az is kiderul, hogy masok sem talaltak eddig hivatalosan Magyarorszagon beregisztralt ilyen gyogyhatasu keszitmenzyt. Akkor talan marad az MLM rendszerbe csomagolt Nagy Atveres kategoria, az UZLET, ami szinten le van vezetve a marketing anyagban!!! Talan ez lehet mogotte? Itt a forumon felmerult, ceg neve, verge egy fogodzo... Cloulyn Pro LTD... utana is neztem. Egy alaig par honapja, tavaly junius 30-an alakult, mindossze GBP 1 alaptokevel hoztak letre, azota mar decemberben vezeto valtas is volt, egy nem ismert, a ceg szekhelyetol 18.5kmre elo szemely a vezeto. a ceg szekhelye egy egyszeru lakoparkban van, ahol 629 ceg van bejegyezve. [link]
2014. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!