Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottatok már a Lavyl...

Hallottatok már a Lavyl Auricum-ról? Állítólag többek között az anyajegyeket is segít eltüntetni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
49%
Én tettem egy feljelentést a GVH-nál. Aki nem csak vergődni akar az cselekszik is, ugye Simonka??
2014. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
43%
Azért "verem a nyálam" mert jólesik. Ne olvasd a bejegyzéseim, nézd a TV-t,ha fáj ?
2014. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim válasza:
52%

- Magyar termék, de nem itthon gyártják, hanem az angoloknál.

- Magyar termék, de Jakabovics Tibor-nak nem itthon van cége, hanem Passauban, ahol is a HerboTheke cég igazgatója.

- Szabadalom alatt a bejegyzett márkanevet értik csak, magáról a termék sehol sincs levédve (mivel a működése sem publikált).

- A termékkel kapcsolatos szabadalom sehol sem található.

- A márkanév bejegyzésénél Jakabovics Tibor egészen véletlenül Antigua-ra mint lakhely van bejegyezve. :) [link]

- A terméknek nincs hivatalos weboldala.

- A terméket testpermetként árusítják... Így gondolom nem is kell sehol bevizsgáltatni.

- A "világtalálmányról" kis hazánkon kívül nem is tudnak :)

- Az EU REG NUM: 3128/2012 nem tudni, hogy mit jelent?? Az biztos, hogy nincs EU engedélye, mivel a csomagoláson sem szerepel.


Hát röviden ennyi :)

2014. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
23%
Simon L. a gyógyszermaffia jól fizetett "lejárató" embere. Ismerős ez az állatfajta a politikában is. Nagy vehemenciával teljesít megbízóinak, a blogoktól a YouTube-ig mindenhol, önmagát leleplezőként, megmentőként, szabadságharcosként definiálva. A stílusáról felismerhető (mint tudjuk, a stílus maga az ember). Óvakodj tőle!
2014. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
25%
Na most aztán lebuktam :))))))))))))) Nem ülsz te fordítva a lovon ?? Kapish ?
2014. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
100%

Durva fail:

6-ps és 11-es hozzászólás. Szerintem ugyanaz a két személy.

De a lényeg mindkettő hsz-ben az van, hogy már egy éve használják a terméket.

Ezzel szemben a cég csak 2013. júniusában alakult. :) LOL

Nem lennék meglepve, hogy aki(k) itt sztárolja(k) a terméket az egy azaz egyetlen személy lenne.

2014. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
42%
ki tud valamit a cég képviselőiről ?
2014. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 Radakovics Mirko válasza:
67%

Ismerősöm szívességből adott cca.20ml Auricumot.Lehet nevetni de a légpuskával meglőtt macskámon próbaltam ki a, előtte betadinnal és tardocylinnel próbálkoztam.Hatás semmi az állat már a végét járta.Elkezdtem napi 3X Auricummal kezelni és láss csodát a negyedik napon a golyó kilökődött a seb gyönyörüen begyógyult.Utána rokon beleeggyezésével eyg térdalatti gyógyulni nem akaró elpattant visszérből keletkezett már mély 10 Ft nagyságú tályog az előbbi módon kezelve az ötödik napon záródott és szinte teljesen begyógyult.Egy másik hozzátartozómnál a jobb lábszár alsó részén 3 napja kezelem a két kiterjedt fekélyt és gyönyörűen gyógyulFolyamatosan fényképfelvételt készítek róla.Személyes tapasztalat a felfajas megszünik ésaz arthitises kezemnek is nagyon jó.Időközben rendeltem Auricumot és szájüregi spray-is.A hatás ugyanúgy pozitív.

Mellette megjegyzem , hogy az autoimmun betegségemre szedett steroidok és más gyógyszeres eljárás totál tönkretett és az , hogy most dolgozni tudok és jobban érzem magam csak ezeknek az "ekézett" szereknek és a Bemer-terápiának köszhettem.Erről ennyit és nem tartok igényt a szkeptikusok hozzászólására.

2014. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim válasza:
57%

Radakovics Mirko

Egy kérdésem lenne feléd! Engem nagyon érdekel a dolog állatokkal foglalkozok, az lenne a kérdésem hogy tényleg kilökődött a sörétgolyó a macska lábából? Mert ha ez így van feltétlen érdekelne ez a termék!

2014. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 Radakovics Mirko válasza:
66%

Igy van.Holnap készitek felvételt a mostani állapotról.

Valóban super a készítmény.Add meg az e-mail címedet és elküldöm a felvételt a macsk lábáról.

Mirko

2014. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!