Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vajon a Jim Humble által...

Vajon a Jim Humble által kifejlesztett MMS, Klórdioxid biocid valóban hatékony, vagy újabb szélhámosságról van szó?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 15:07
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Az MMS a Miracle Mineral Supplement kifejezés rövidítése.
2009. szept. 27. 15:11
 2/25 anonim ***** válasza:
29%

Eleg sok ido eltelt miota a kerdest feltetted, de azert en szeretnek valaszolni.

IGEN!!!!! A Jim Humble fele MMS igenis mukodik. En kulfoldon elek es amikor eloszor talalkoztam vele (tobb int egy eve) azonnal elkezdtuk hasznalni a csaladban. Mindenkinek csak pozitiv tapasztalata volt. Aztan kuldtem belole haza a szuleimnek.

Azota hallottam hogy otthon betiltottak. Sajnos itt is uldozik az MMS-t, teljesen ALAPTALANUL.

Szegeny Jim Humble (aki amerikai) elmenekult egy masik orszagba azert hogy a gyogyszeripar ne tudja kinyirni, ugyanis az MMS-el nagyon sokan meggyogyulnak es ez nagyon rossz uzlet a gyogyszergyaraknak.

Olvastam (magyar es angol) forumokon, hogy rengeteg embernek meg a rakbol is segitett kigyogyulni. Ez mekkori profit veszteseg a draga kemo-t arulo cegeknek!

Ha meg erdekel a dolog akkor ajanlom, hogy szerezz be valahol MMS-t es hasznald. Illetve irj privit is leirok mindent amit en (es csaladom) tapasztalt ezzel kapcs.

Udv,

2011. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
A hatóanyaga alapján akár Domestost is ihatnál helyette. Az is biocid hatású. Egy újabb kígyóolaj, ami még veszélyes is.
2011. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2011. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:00

Azt gyanítom, hogy fogalmad sincs hogy igazából miről van szó. Ha igazán utána olvasnál/kutakodnál/használnád az MMS-t akkor nem írnál ilyen meggondolatlanságokat.


üdvözlettel, egy MMSt haszánló egészséges válaszoló!

2011. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

[link]


Már az is kínos, hogy ásványi kiegészítőnek nevezik, mintha valami Béres-cseppről lenne szó. Nem, ebben egyetlen anyag van, ami minden élőlényre káros, a szervezetet oxidatív stressznek teszi ki. Úgy működik, mint a Domestos.

Ez mindenképpen el kell, hogy gondolkodtassa az erre vágyó alternatív módszer hívőket, hiszen nincs olyan gyógyhatású termék, ami nem emelné ki az antioxidánsok fontosságát. Tehát vagy az MMS a hatásos, vagy a többi alternatív szer.

2011. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"üdvözlettel, egy MMSt haszánló egészséges válaszoló!"


Vérképet mikor tetszett utoljára csináltatni?

2011. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Vérképet mikor tetszett utoljára csináltatni?


- Nem tudom pontosan megmondani mikor volt utoljara verkep, de pisi es nyal laborvizsgalata kb. ugy 3 honapja. Teljesen jo lett az eredmeny, bar azt javasoltak, hogy kicsit tobbet napozzak, mert a D vitamin enyhen alacsony. Makk egeszseges vagyok es az idejere sem emlekszem mikor voltam utoljara beteg.

2011. márc. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%

Az orvosságok mellékhatásai miatt évente több millió ember hal meg - az MMS használatával a mai napig nem halt meg SENKI.


[link]


[link]

2011. márc. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

PubMed hivatkozást, ha kérhetnék.


Tehát az MMS hatásos a malária kezelésére? Legalább is egy bizonytalan hitelességű kutatás szerint. Akkor miért tetszik itten egészséges embereknek ajánlgatni? Mire jó, hogy mindenkinek szedni kell? Miért nem károsítja az egészséges szöveteket, amikor igen? Elvégre a mágikus ásványi anyag ipari fertőtlenítőszer.

2011. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!