Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Depresszió ellen mit ajánlanlo...

Depresszió ellen mit ajánlanlotok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Foglald el magad, legyen hobbid, mászkálj a barátaiddal el helyekre, legyen valami életcélod.

Ha fáradtságos depressziód van és eleged van az emberekből például akkor sétálj, kirándulj egyedül, csinálj valamit otthon ami lefoglal és pihend ki magad, ez is jó szokott lenni.

Bátyám elég súlyos depressziós volt, igaz kinyírni nem akarta magát szerencsére, de a pszichiátere nem írt fel neki gyógyszert hanem ezeket javasolta és bevált neki.

2013. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Menj el egy jó masszázsra, segít levezetni a feszültséget és még beszélgethetsz is egy jót. Googleben keress rá Norbi masszőrre ő egy igen megbízható ember, itt Budapesten. (énis hozzá járok)
2013. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orbáncfű teát igyál vagy belőle készült kapszulát (pl. Remotiv). Pár hétig szedni kell, de nekem már van, hogy 4-5 nap után hat.
2013. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Beszélgess valakivel,menj el sétálni parkba vizhez erdőbe. hallgass pörgős zenét.nézz vicces videókat vigjátékot.irhatsz privibe sajna én is depis vagyok fel a fejjel .
2013. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sétálj sokat és igyál egy teát a kedvenc könyveddel.
2013. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!