Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hangszálgyulladásra keresek...

Mayan125 kérdése:

Hangszálgyulladásra keresek valamilyen természetes gyógymódot?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete tart már, és nem igazán javul. Elsősorban valamilyen teakeverékre gondoltam, amit el tudnék készíteni, de sajnos nem ismerem az arányokat. Jöhet emellett más is, gyógynövények, élelmiszer, hasonlók! Van itt valaki, aki ebben jártas?
2013. máj. 20. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye nem használod a hangod?

Meleg, de nem forró mézes tea, lila hagyma leve, sok langyos folyadék, lehetőleg nem alkoholos vagy szénsavas. Ha iszol ilyet is, akkor még többet kell innod.

A mézet is javaslom.

Inhalálj kamillával!

Ha cigizel, akkor le kell tenned.

Kerüld a hideget, a forrót és a fűszerest!

2013. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Igazából nem én vagyok a beteg, de továbbítom és mégegyszer köszönöm! :)
2013. máj. 20. 20:25
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia még meg lehet próbálni a HOMEOVOX tablettát, ami természetes homeopátiás szer.

Komplex készítmény. Akár megfázásból, akár túlerőltetésből származik a rekedtség, javítja a hang színezetét, csökkenti a gyulladást és a torokfájdalmat.

2013. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!