Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen természetes dolog ér...

Milyen természetes dolog ér el hasonló hatást, mint a fű?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy mostanában eléggé depressziós, stresszes, szorongós vagyok, le kéne kicsit nyugodnom, de nem érdekel semmi, mindenkit utálok, ilyesmi hangulatban vagyok, nyilván a fűtől nem múlnának el a problémáim, de azért kéne valami ami lenyugtat, de nem is akarok füvezni, nem kell olyan erős, meg drága is, szóval nincs valami ami hasonló, csak gyengébb? és nem kifejezetten drog, hanem lehet olyan hatása, ha fogyasztják, mint pl. hajnalkamag?

#fű #természetes anyag #hasonló hatás
2013. máj. 1. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nyugtatót? Kratom állítólag jó, számomra nem volt valami nagy hatása, az íze se valami jó. Citromfűből szoktam teát főzni (2 decihez 1 evőkanál), az annyira lenyugtat, hogy el is alszom tőle :)
2013. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gelsemium, homeopátiás nyugtató. Nekem a háziorvosom szorongásra ezt ajánlotta.
2013. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Orbáncfű tea is jó!
2013. máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Magnézium, D-vitamin, C-vitamin.

Este lefekvés előtt 1/2 órával 2 dl citromfű tea.

Menj napra, amennyit csak tudsz.Depresszió ellen a legjobb gyógyszer. A cukrot hagyd el.

Húst egyél és zöldségeket.

2013. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

2-3 hét múlva látszik meg az igazi hatás, csodát ne várj.

De innen már megváltozik az életed.

Ha esetleg a kenyeret, krumplit, rizst is el tudnád hagyni, az lenne az igazi, de ezt már te tudod.


4-es

2013. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, próbáltam már nyugiteát is, de nem tudtok hasonló dolgot ami igazából droghatást ér el, hasonlót, mint a fű?
2013. máj. 2. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
"Kicsit" erősebb (amit próbáltam) az a látnokzsálya. Nem tart sokáig, nem is használtam sokat, de elég érdekes élmény volt. Amiről még olvastam: Szerecsendió (nem tudom mennyi kell), de attól másnap nagyon rosszul vagy. Ha már hajnalkát emlegetsz (LSA), akkor megemlítem a peyote-t (vagy bármilyen más meszkalin tartalmú kaktusz), de a légyölő galóca is szóba jöhet. Ezeket azért csak óvatosan, úgy tudom, hogy olyan hatásuk van mint az LSD-nek (a hajnalkának is....) Sajnos olyan hatású természetes drog, mint a marihuána, olyan nincs. (herbálokat felejtsd el)
2013. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Ezek természetesen mind legálisak. Ha több mindenre vagy kíváncsi, akkor nézd meg a a daath.hu weboldalt, ott is a fórumot.
2013. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A 2 dl vízhez sok az 1 EK citromfű tea.Ennek inkább élénkítő hatásúnak kellene lennie:a citromfűből minél kevesebbet alkalmazunk,annál inkább nyugtat.

Én a légzésterápiát(várj,ez így túl tudományos)szóval a mélylégzést ajánlanám.Olvass utána!És szedj egy jó minőségű(és mennyiségű)multivitamint a depressziós hangulatra.

2013. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Könyv: Ingyen betépni. Drog nélkül ugyanazt.
2014. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!