Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki a diófalev...

Próbálta már valaki a diófalevél és a cickafarkfű teát? Mik a tapasztalatok? Használt valakinek?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ez a két tea jó például ciszta esetén. Egy hónapig ittam, mert találtak a petefészkemnél egy cisztát és azt mondta az orvos, hogy kapok egy hónapot, ha nem múlik el, akkor műtét. Még soha nem volt semmilyen műtétem, úgyhogy mindenképpen el akartam kerülni.

Egy hónap után visszamentem az orvoshoz és már kettő ciszta van! Lehet a teáktól???? Most nem tudom, hogy igyam-e még, vagy ne, mert attól lett rosszabb.



2013. máj. 31. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet a teáktól. De a cisztikus képlet az nem úgy van, hogy menses előtt megnő, utána viszont elmúlik? Tehát, ha 2 nappal menses után mész vizsgálatra, akkor nem is lesz ott semmi. Viszont, ha 2 nappal menses előtt, akkor nagyok a ciszták. (de nem tudom, csak valamiért ezt képzelem, hogy ez így van. nem értek hozzá.) Ha nem bízol a nőgyógyászodban: menj máshoz! sok kókler van! és sok jó is.
2013. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De bízom benne, rendes, meg Ő is kihangsúlyozta, hogy elmúlhat mensi után és ezért közvetlen utána menjek vissza. De sajnos nem így lett :(
2013. jún. 1. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el reflexológushoz és tisztítsd a veséidet(pl. csalán, feketeáfonyalevél v. Phoenix Solidago a patikából. Valószinű sokszor hideg kezed és a lábad esténként végy meleg lábfürdőt. kevés tehéntejet igyál ha tudsz akkor kecsketejet, sok zöldet (brokkoli, spenót). Egyél sok hagymát, fokhagymát, kerüld a hideget.
2013. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!