Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » érdekelne engem hogy ha...

érdekelne engem hogy ha valakinek mandula műtétre kér időpontot mondjuk a héten akkor nem jővőhéten fogják már műteni nem igaz? Ez hónapokban van nem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez attól is függ, hogy hol laksz. Én egyszer kérdezősködtem, azt hiszem azt mondta, hogy 2-3 hét múlva lehetséges a műtét.
2013. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az illető pesten lakik
2013. júl. 8. 23:54
 3/5 A kérdező kommentje:
de valamikor hónapok után kapsz időpontot nem?
2013. júl. 8. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy 2-3 hetet mondott nekem a nő.:D De gondolom te is megadhatsz egy időpontot, nem kényszerítenek bele semmibe, ha neked nem jó.
2013. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidéken lakom, és nálam ez úgy volt, hogy amikor mondta a doki hogy kell a műtét, akkor megbeszéltük, hogy majd ballagás után, akkor ballagtam általánosból. De amúgy rá egy hétre már műtött volna. Mondjuk nem lett volna baj, ha mégsem műtettem magam, jól elcseszték. Majd ha műtenek, sok szerencsét hozzá, és jobbulást utána :)
2013. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!