Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szedhetek-e Letrox 50 mellett...

Sun-Flower kérdése:

Szedhetek-e Letrox 50 mellett méhpempőt?

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk a babával, sikertelenül. A TSH-m 1,800 mE/l, amire felírták a Letroxot. Az orvos szerint jobb lenne, ha 1 körül vagy alatt lenne az érték. Nem tudom, hogy a kettő együtt nem okoz-e valamilyen "durva" hormonális változást, eltérést. Van valakinek tapasztalata? Köszönöm!

2013. júl. 9. 15:25
 1/9 anonim válasza:
A méhpempő csak hasznos lehet a hormonális változások helyreállításban, szedheted együtt is, de én adnék egy esélyt, csak a méhpempőnek, 3-4 hónap erejéig!
2013. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. júl. 21. 15:08
 3/9 Barbi840110 válasza:

Szia!

Én most kezdtem el szedni kb másfél hete a pempőt! Nekem is pajzsmirigy problémám van, de azt nem értem, hogy te miért szedsz erre az értékre gyógyszert!

Az 1,8 -as érték nem gáz, sőt nagyon is jó! A normál érték 4,00 alatt van, aki babát akar annak 1,00-2,00 között kell tartani a szintet. Nekem sajnos 6,2 volt mikor 2 hónapja elkezdtem szedni a lentrox-ot, és az én értékemre csak 37,5 mg-ot írt fel a doki!

Amúgy lehet szedni együtt a kettőt, sok mindenben segít a pempő (legalábbis ezt mondják :), tapasztalat még nincs), és az nem baj, ha rendbe rakja a hormonokat a szervezetben!

Amúgy a gyógyszert endokrinologus írta fel, vagy más doki?

2013. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem nőgyógyász írta fel a Letrox-ot, akihez a Kaáli intézetbe járok. Ami engem sokkal jobban aggaszt, hogy nem kértek azóta sem kontroll vérvételt. Nekem még 2 nap van vissza a pempő első kúrájából, de sajna nem tudok róla, hogy ketten lennénk. :( Azért nem adom fel.

2013. aug. 4. 21:21
 5/9 Barbi840110 válasza:
Mióta szeded a letroxot?
2013. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Barbi840110 válasza:
Azt nem értem, hogy a nőgyógyász ért ehhez? Ez endokrinológushoz tartozik. Én ezt tényleg nem értem, hogy neked miért írták fel!
2013. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hónapja szedem a letroxot. Valóban endokrinológushoz tartozik, de gondolom azért írta fel a doki, hogy csökkenjen az érték. Ő is felírhatja, csak az a baj, hogy én már nem sok értelmét látom szedni, mivel voltam ultrahangon, és kiderült, hogy a jobb petefészkem policisztás, a bal meg csak vegetál. Tehát nem a TSH-val kellene foglalkozni, hanem a többi hormonnal, hogy legyen peteérésem. Különben azért szedem, mert már bármit kipróbálok, ami hozzásegíthet ahhoz, hogy végre állapotos legyek.
2013. aug. 6. 09:32
 8/9 Barbi840110 válasza:
Tudom milyen érzés :(
2013. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy a Letroxot, vagy a méhpempőt kell hamarabb bevenni? Mert mindkettő éhgyomorra hatásos.
2016. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!