Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gomba ellen van valami termész...

Gomba ellen van valami természetes segítség?

Figyelt kérdés
Időnként pár helyen a testemen kijön a gombás fertőzés, általában a canesten krém segít, de szeretnék most valami természetes gyógymódot, illetve megelőzést találni erre, nem szeretnék mindig krémet használni. Tudtok ajánlani valami jót? Köszi előre is!
2013. júl. 30. 23:20
 1/6 anonim válasza:
Amikor a pàromnak làbgombàja volt feketeteàba àztattuk majd bekentem neki joghurtal(ezt a módszert a neten olvastam). Bàr csak egyszer csinàltuk, azèrt eredmènyes volt màsnapra màr valamivel szebb lett a làbujjai között, àm az àztatàshoz való türelmetlensège miatt visszatèrt a gyógyszertàri krèmre :/
2013. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ki kell éhezteni (szénhidrát, cukor)
2013. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Teafaolaj (100%-os) vagy . fokhagyma összezûzva ecetben emelett odafigyelni az étrendre kerülni a cukrot.
2013. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És rendbehozni az immunrendszered.
2013. júl. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
grapefruit mag-kivonat
2013. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Természetes gyógymódot nem tudok mert krémeket szoktam használni, de megelőzéshez van pár tippem amiket mióta használok azóta semmi gondom. Szoláriumot és uszodát el kell kerülni, otthon zuhanyzáskor a gombás részeket ne dörzsöld a törölközővel hanem csak nyomd rá, legyen két pár papucsod hogy ha az egyik vizes lesz fürdéskor ki tudd rakni rendesen megszáradni, törölközőt olyan helyre rakd ahol gyorsan megszárad és amíg gombás vagy mosd sűrűbben törölközőt. És arra sem árt figyelni hogy csak 100%pamut ruhát vegyél föl.

(lehet hogy hülyén hangzik de fürdés után pár másodpercre meg szoktam haj-szárítózni a lábujjaim hogy biztos szárazak legyenek)

Tudom ez így sok macerának hangzik, de nálam bevált és inkább csinálom minthogy újra előjöjjön.

2013. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!