Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit gondoltok, a közeli...

Csicsikusz kérdése:

Mit gondoltok, a közeli jövőben (2015-2030 közti időszakban) fel fogják találni az örök élet, fiatalság forrását?

Figyelt kérdés
ugy értem valami uj gyógyszert , orvosságot találnak ki amivel megálithatják az öregedést vagy vissza fordithatják. fiatal vok és sokan hülyének is tarthattok ezért de én azt is tervezgetem h ha véletlenül meghalok akkor vigyék a hullámat az északi sarkra és temessék el a jég alá h amikor majd modernebb lesz a technika felélesszenek majd :/
2013. aug. 12. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sima fagyasztással nem mész semmire, mert a sejteket szétroncsolja a jégkristály és olyan leszel mint a mélyhűtőből felolvadt barack-egy nagy placcs.
2013. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez nem túl biztató :/ én nem akarok meghalni!
2013. aug. 12. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:
nem akarsz meghalni… el tudod magad képzelni 100-150-200 évesen? Most mennyi vagy?
2013. aug. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
25 :S
2013. aug. 13. 08:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem fogják feltalálni, de ha feltalálná is valaki, légy nyugodt, hogy azt nem fogják engedélyezni, hanem üldözni fogják a feltalálóját és sarlatánnak megbélyegezni. Jó business a gyógyszeripar azoknak, akik ebből élnek.

Mellesleg könnyen meglehet, hogy az Északi Sark jege addigra teljesen elolvad, egyébként meg ha egyszer meghaltál és beállt nálad az agyhalál, akkor semmivel nem tudnának újra feléleszteni, még ha a tested sikerülne is konzerválni.

2013. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

én nem akarok megöregedni. meghalni és elrohadni főleg nem!

nem tudom én nem tudom elképzelni h megunom az életet mint a vének, csak félek már nem nézek ki úgy mint 18 évesen a bőröm is egyre ráncosabb, nem akarok eltűnni, hisz még semmit sem értem el az életben gyerekeim sincsenek :O

2013. aug. 15. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem akarsz megöregedni, meghalni és… Pedig ez a menü. Te is szépen végig fogod enni, mint mindenki ezen a Földön. :))
2013. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a-a, egy falatot sem kérek :O
2013. aug. 16. 20:55
 9/12 anonim válasza:
Megértem hogy szar belegondolni hogy egyszer meghalunk de ez az élet rendje. Mindenki megöregszik egyszer és meghal. Nincs kivétel. Próbáld meg elfogadni és amúgy meg még simán lehetnek gyerekeid és lehet még nagyon szép életed ha nem azon rágod magad hogy egyszer maghalsz. És amúgy a nagynéném már 31 éves és most lesz szeptemberben az esküvője és februárban születik meg a gyereke. Ne gondolj ilyenekre és inkább élvezd az életet.
2013. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálod vagy sem, akkor is az lesz a vége. Az élet életveszélyes! :)))
2013. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!