Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan alkalmazkodtok ehhez...

Hogyan alkalmazkodtok ehhez az agresszív alattomos negatív társadalomhoz?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezzel együttélni?


Mit teszel, ha nálad fiatalabbak lealáznak valahol?


Ha esetleg balhé robban ki, akkor a fiatalabbakkal miért elnézőbbek a hatóságok?



2012. jún. 12. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltűnünk ... rövidesen... külföldre... a nyugalom szigetére!
2012. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

emberi hülyeség mindig volt, lesz is...

nincs hová és nincs miért menekülni, csak meg kell találni a normális embereket, a többiekre meg nagy ívben ....ni


hogy kell érteni, hogy lealáznak?

2012. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak tehetem, méltósággal lelépek. Épp ezt teszem most egy munkahelyen.

Meg lehet találni a normális, tiszteletteljes, élhető közösségeket, csak nagyítóval kell keresni mert olyan kevés van.

Ha suliban van ilyen gondod, az kicsit nehezebb. Azt túl kell élni valahogy.

2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utcán, metrón, főleg ha többen vannak, hormonzavarosan túlfejlettek, csak az agyuk maradt parányi.


De nem csak fiatalok vannak iylenek, idősebbekkel is elszaladt a ló az utóbbi 5-10 évben..


Reggelenként megyek melóba csont depis mindenki, vagy azt hiszi magárol hogy nah én vagyok az alfa és omega, vagy az ellenkezője azt se tudja, hova tartozik. Éjszakai járatok detto.


Kultúrpípöllel meg max napközbe fut össze az ember. aztán arról is kiderül, hogy csak túrista.


Az emberek arcán látni a gondolataikat, a kedélyállapotukat...

2012. jún. 12. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
hát...örülj, hogy nem vagy olyan, mint ők...
2012. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!