Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy lehet legegyszerűbben...

Hogy lehet legegyszerűbben leszedni az egész körnünket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha "lifeg" akkor le tudod kapni magad is,de ha nem csak sebész tudja leszedni,mert bexarsz a fájdalomtól.
2013. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nemhiszem.. 6x nőtt be a körmöm a lábujjam, és mindig ilyen 4-5mm vàgtak ki (csak a húsomból) érzéstelenítés nélkül...
2013. aug. 28. 12:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Érzéstelenítés nélkül? a húsodból? Hol jártál Te vágóhídon?

Nálunk minimum,h Chloraethyl-el fagyasztanak.

2013. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Messor725 ***** válasza:

Fogóval...de az nagyon fáj :-D


Nem hagyhattam ki, mert a kérdés kicsit balgán lett feltéve :-) De félre a tréfával... Bízd szakemberre (orvosra, pedi-manikűrösre) mert egyrészt ért hozzá, másrészt elfertőződhet, és ha nagyobbat vagy rosszul vágsz ki, akkor nagyon fáj!!!

2013. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagy barmok tudnak lenni az orvosok. Ragaszkodj az érzéstelenítéshez! Mond meg hogy kifizeted csak érzéstelenítsék el!

Ha tényleg kifizettetik veled az érzéstelenítés árát kérj róla számlát és minden dokumentációt majd jelentsd fel őket!

2013. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
engem is "műtöttek" már emiatt. kaptam érzéstelítő injekciót idegbe 2 oldalról a nagylábujjamnál, majd felvágták, kitisztították a sebet, kivágtak a körömből, visszavarrták a vágott részt és bekötötték. mindez 10 éve volt, azóta semmi baja nincs. de nekem már annyira gáz volt, hogyha akkor nem megyek el, akkor valószínű a gyulladás ráment volna a csontra is.
2013. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sashinka válasza:
Marógéppel .
2013. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkorunkban bátyámnak is ránőtt a hús a körmére, de ő nem szólt a szüleinknek, hanem rotringgal a körme széle mentén szép kis perforációt készített a húsban és a végén letépte. Nekem akkor mutatta meg, mikor kb a perforáció felénél tartott. Én még kis hülye voltam, hogy tudjam, hogy ezzel bajt csinál és el is fertőződhet. De ő szakszerűen minden "kezelés" előtt öngyújtózta a rotring hegyét. A körme helyrejött, sosem nőtt be újra, anyuék szerintem azóta se tudnak róla, pedig már eltelt 20-30 év. :D
2013. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menj dokohoz! van már ilyen lézeres kezelés is, állítólag kevésbé fáj és kevesebb az esély h megint benő. apumnak, barátnőmnek bejött :)
2013. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!