Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt egy anyajegy műtétem. A...

Volt egy anyajegy műtétem. A varratszedés után vagyok, de csúnyán gyógyul a seb. Ismer valaki olyan helyet, ahol BIOPTRON-OS FÉNYTERÁPIÁT vehetnék igénybe pár alkalommal Békés megyében, Békéscsabán?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, hogy kinek hogyan gyógyulnak be a sebei, sérülései. Szemölcs vagy anyajegy levétel előtt (ha látható helyen van) szoktak csinálni egy tesztet. Olyan helyről távolítanak el egy anyajegyet ahol nem látszik. Viszonylag sok embernél probléma ugyanis, hogy az eltávolítás után a hegesedés akkorára nő, mint maga az anyajegy volt, így a beavatkozásnak nem volt semmi értelme. Ez ember függő. Ha nálad is ez a gond akkor nincs mit tenni.
2013. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor volt a varratszedés? Ha max. 3-4 napja gyorsan kezdd el kenni Contractubex krémmel,az csökkenti a hegesedést.

Ha régebben,akkor felesleges pénzt kiadni rá,mert nem olcsó dolog.

Sajnos a kérdésedre nem tudok választ adni.

2013. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A friss aloavera novenynek a zselejevel kezeld! Ennek a novenynek van fertotlenito, gyulladascsokkento, illetve osszehuzo hatasa is.
2013. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia:) Körömvirág kenőcs:) De nem egyről a kettőre fog meggyógyulni, a bioptron lámpa kezelés pedig igen drága és ugyan úgy hosszas kezelést igényel!

A körömvirág jól bevált, nagyon régi módszer; hasonló helyzetben voltam. Nekem az segített (megjegyzem 0,5-1 év után lehetett látni a hatást).

Kitartást!:)

2013. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!