Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elválasztáskor, amikor hirtele...

Elválasztáskor, amikor hirtelen nincs már a védő anyatej, mivel erősíthető a gyerek immunrendszere?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyatej sem véd ám annyi ideig, ameddig az anyukák szoptatnak. Kb csak 5-6 hónapos korig.

Egyébként nem tudom mekkora a baba, de ha már ehet szilárd táplálékot is, akkor pl rengeteg gyümölccsel és zöldséggel, illetve háziorvosi javallatra különböző vitaminfélékkel.

2009. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Cebion cseppet adok a 14 hónapos lányomnak. 13 hónapig szopott.
2009. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs,zöldség,természetes étel.Én semmilyen mesterséges vitamint nem adnék a babának.
2009. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor lehet csipkebogyót gyűjteni én azzal próbálkozok.

Naponta turmixolok egyet a gyümölcsébe, persze mag nélkül.

2009. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Magától értetődő, hogyha mindent eszik, akkor kap elég vitamint is! De ha nem, akkor mivel erősíthető az immunrendszer?

Olyan gyümölcsre vagy bármi másra lennék kíváncsi, ami jobban immunvédő. (Vannak gyerekek, akik már mindent ehetnek, de keveset esznek, vagy válogatósak és pont a vitamingazdag dolgokat nem, hiába nem kapnak még édességet.)

2009. nov. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!