Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3hónapos kislányom 5180g...

3hónapos kislányom 5180g 58cm. Az elmúlt hónapban csak 31dkg hízott! Kevés lenne neki az anyatej? Alapvetően nyugodt baba, az éjszakát szinte végigalussza, nappal is jó gyerek. Én nem vettem észre, de a védőnő szerint lehet hogy kevés!

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

hetente kellene mérni, kb 15 dkg-ot kellene hetente nőni. meg kellene mérni szopi előtt és után, hogy mennyiket eszik.

ha azért hagyja abba a szopit mert már nem jön belőle tej (nyomd meg a cicit utána) akkor szopi után lehet tápszerrel kínálni

2010. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, csak 4 hósan. Teljesen nyugodt, kiegyensúlyozott volt a babám, az éjszakákat is átaludta, szinte soha nem sírt. Egy hónap alatt minimum 40 dkg-t kellene egy babának hízni, ő ennek majdnem csak a felét (pedig korábban szépen hízott). Tápszert kellett adnom neki. Szopi után kínáltam vele. Nem mindegyik után kérte, de általában bevágott belőle még egy jó adagot. Akkor jöttem rá, hogy tuti kevés volt a tej. Már egy hét alatt látványos volt a gyarapodása, 2 hét alatt pedig bepótolt mindent. Közben küzdöttem, hogy több tejem legyen. Most egy hónap elteltével ott járunk, hogy pár napja már egyáltalán nem kér tápszert.
2010. júl. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem éhes, eszik, alszik,a kkor nincs gond. az én lányom 3950 grammal 856 centivel)született, havi fél kilónál sosem hízott töbet (majdnem 11 hós koráig) és ehhez képest három hónaposan csak 5470 (64 cm)

gramm volt.

Igény szerint szopott közel 6 hós koráig.

Most 16 hós elsz és nagyjából 11,5 kiló (82 cm) még mig szopik

Ha éhes lenne a te babád, szerintem jelezné.

maniyvel született, eddig összesen mennyit hízott?


Nekem azt mondta védőnőm, hogyha egy anyatejes baba meghízza 80-100 grammot hetente,az már jó.

Nem traktált a heti 150 grammot kell hízni táblázattal.

2010. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! A kislány 49cm 2800g volt a születésnél. Az előző hónapokban majdnem meghízta az egy egy kilót!
2010. júl. 1. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen jó ahogy hízik a babád és elég a tejed is! Én egyenlőre nem pótolnék semmiképp!

2010. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!