Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Allandoan beteg vagyok es...

Allandoan beteg vagyok es antibiotikumot irnak fel havonta 1 kurat biztos csinalnom kell sajnos. Volt h probaltam anelkul lekuzdeni a betegseget de aztan mar 1 hete kisem birtam kelni az agybol es akkor feladtam. Mit tegyek hogy ez megszunjon?

Figyelt kérdés
nem szeretnek antibiotikumot szedni tobbet, szerintem ez vonzza belem a sok virust stb. egyebkent egeszsegesen taplalkozom es ha epp nem beteg vagyok sportolok eleg sokat. de havi 1-2 hetet otthon kell toltenem, allandoan van vmi bajom. a mandulaim mar elsorvadtak. most eg okj kepzesre jarok ami heti egyszer van emellett csak kisebb projekteken dolgozom szoval meg ugymond nem veszes ennyi idot az agyban tolteni de borzalmas erzes es egy ev mulva mar idom se lesz ra, de ha nem szunik meg ez az allapot akkor en elet keptelen leszek, marpedig azt nem szeretnem. mar ha nyaralni megyek is attol rettegek h ott is megbetegszem es ez alltalaban igy is van, amig a tobbiek szorakoznak en az agyhoz vagyok kotve. nem hiszem h ez lelki eredetu, mert nem vagyok depis semmi bajom az elettel azon kivu h ennyit vagyok beteg. az oruletbe kerget ez az egesz. mit kene tennem?

2013. okt. 24. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Immunrendszered kellene erősíteni, csinálj végig egy méhpempős kúrát. Lehet, hogy a manduládat is ki kellene vetetni és a fogaidat megnézetni, nincs-e valamilyen gócos fogad.
2013. okt. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van ket koronam, 6 gyokerkezelt fogam, azokkal is minden bajvan de goc az konkretan nincs, de biztos az is osszefuggesben van a tobbivel. most mondjuk teljesen helyre van hozva, de igy is beteg vagyok :( a mehpepmpo kurarol meg nem halottam de kiprobalom hatha segit :)
2013. okt. 24. 08:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az antibiotikumok kiölik a hasznos bélbacikat, ezzel legyengítik az immunrendszeredet és könnyebben elkapsz mindent.Éppen ezért pobiotikumot kellene fogyasztanod a hasznos bélflóra helyreállítására és mellé meg prebiotikumot is.Ezzel is erősíted az immunrendszeredet, mellé meg gyógynövény alapú vitaminokkat lenne célszerű fogyasztanod.
2013. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2


Vigyázz!


Nem feltétlenül tudják kimutatni a fogászati gócokat.


És a fogászati gócok pontosan ilyen durva dolgokat tudnak csinálni mint amit leírsz.


A gócok működését a tudomány ma még nagyon nem ismeri. A fogorvosok többsége csak zárójelben beszél róluk...


Nagy kockázat és nagy lemondás de lehet hogy beszélned kellene egy értelmes fogorvossal a problémás fogak kihúzásáról. Nekem is volt olyan gócos fogam amiről nem tudtak megállapítani semmit. (Majd nem meghaltam miatta) Nem voltak hajlandóak kihúzni, én csaptam az asztalra hogy ki kell húzni és a bajok megszűntek.


Tegyük hozzá hogy gócok lehetnek urológiai területen is, így én innen természetesen semmi biztosat nem mondhatok neked! Keress meg egy olyan szakembert, akivel erről értelmesen lehet beszélni, mert a gócokról az orvosok egy része tudomást sem hajlandó venni, mivel a tudomány a működésüket még nem tárta fel.


Sok sikert!

2013. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 folyt.


Ha a koronás fog alá van szuvasodva az is tud ilyen fertőzési gócot csinálni és azt röntgennel sajnos nem tudják kimutatni mivel a korona eltakarja.

2013. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) most folyik a góckutatás szóval remélem kiderül, h az-e.
2013. nov. 11. 13:03
 7/7 A kérdező kommentje:

A mandulamat kelett kivetetni, elkepeszto h egyik orvos se

mondta pedigattak a verkepemet... elmentem egy maganorvoshoz, azt mondta meg nem latott olyan allapotban

mandulakat mint az enyem.... azonnal ki kelett venni... a mandulaim miatt kepzodott ellenanyagbol olyan sok termelodott, hogy legyengitette az immurendszeremet, 1-2 ev mire normalis szintrekerul.

ez okozott sok problemat, a fogaimmal kapcsolatban is.... soha tobbe

nem megyek sztk-ba. 5 orat varakoztatnak felirnak vmi kapszulat amitol megszarabbul leszel leseszarjak

miert mesz

oda.... jarjon sztka ba az akinek ket anyja van...

2014. okt. 13. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!