Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy napig nem szarok,...

Ha egy napig nem szarok, tiszta beteg vagyok. Sajnos épp elutazok majd, és idegen helyen nem nagyon tudok székelni. Javaslatok az elősegítésére?

Figyelt kérdés
volt, hogy 4 napig nem kakiltam egy hosszú hétvége során.. főként, hogy a pasimmal mentem, nem mertem előtte, nem volt akkor még olyan a viszonyunk. Meg félek, hogy pukizok és az tök ciki lesz :S
2011. szept. 26. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nő létedre lehetnél kicsit kultúráltabb!... Semmit nem tehetsz ellene nagyon!Idegen helyen nekem sem megy!Egyél rostos ételeket,hátha attól menni fog!És az hogy szellentsz nem ciki!Nem tudja senki kipislogni!
2011. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*e
2011. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi de azt hiszem még ez is elég kulturált volt, elvégre mégiscsak egy kínos dolgot osztottam meg itt mindenkivel, kár lenne szépíteni a helyzeten. De ha ez jobb, akkor ürítés ! és kösz a választ.
2011. szept. 26. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem bántásból írtam!Csak tényleg nem szép szó az hogy sz@rok!:)
2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké, Sznob Úr! :D
2011. szept. 26. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Hát te nem vagy komplett!...És buktad!(L)

Számodra kínos volt feltenni a kérdést,mégis alpári módon tetted,számodra ciki a szellentés!Akkor kapj bélcsavarodást!Az biztos jobb!Sznob kis hülye primadonna!

2011. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja és még annyit: vajon miért nem válaszolt senki más a kérdésedre? hmmm ... talán mert buta liba vagy hogy ilyen kérdést felteszel!De szívesen hogy vettem a fáradságot és traktáltalak!...
2011. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké :D am semmit se ért a válaszod :D
2011. szept. 27. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
IJB!...
2011. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

S Z I L V A!

Lehet befőtt, lehet friss,

lehet lekvár, lehet íz,

lehet jam, vagy aszalt,

így is úgy is hasat hajt.

2011. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!