Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudnám a vállamon lévő...

Hogyan tudnám a vállamon lévő vadhúsnak kinéző sebet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Szeptember 1-én ütöttek el autóval. Az egyik kocsi elsodort és beestem egy másik alá. Az esés közbe az egyik kocsi oldalába lehorzsoltam a vállam, és úgymond égési sérülés keletkezett. Egy nagy fekete volt volt a helyén először ami kb 2 hét után lejött és egy nagy lyuk lett a helyén. Ma november 3-án nincs már lyuk egy nagy piros kinövés, ami nagyon viszket a mai napig..

Elfog ez nekem valaha múlni? Mivel kenegessem, gyógyítgassam? egyik ismerősöm azt mondta hogy ez egy vadhús kinövés, és ki kell majd vágatnom, ez tényleg igy lenne?



2013. nov. 3. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt szopogass napi 1-szer 1 tablettát, de min. 1 hónapon át: TRAUMEEL tabletta. Többit privátban.
2013. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ne hanyagold el, menjel orvoshoz
2013. nov. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!