Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a különbség a Bemer 3000...

Mi a különbség a Bemer 3000 és a Promag készülékek között?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 14:01
 1/3 anonim válasza:
Nincs különbség csak az árában, de abban aztán jelentősen. Hiába a sok-sok továbbképzést, konferenciát (melyeket nem akárhol tartanak) sajnos a vevőnek kell megfizetni. Mindkettő extrém alacsony frekvenciával működik, ráadásul még a minősítő intézet is ugyan az. Mindkettőt használtam, kezeltem vele, semmi különbséget nem tapasztaltam. Mindkettőt ajánlom mindenkinek, kinek kinek pénztárcája szerint.
2008. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

BEMER terápiának nem ellenjavallata a fémbeültetés, szívritmus szabályzó, terhesség.


A BEMER 2 perc alatt igazoltan 24%-al javítja a mikrokeringést.


A BEMER nem lépi túl az EU parlament által meghatározott egészségügyi határértéket mágneses térerősség tekintetében (max. 100 mikro Tesla).


BEMER esetében megvannak az orvosi tanulmányok a különböző kórképekre.


A tanúsító intézet nem a készülék hatásosságát ellenőrzi, hanem azt, hogy életvédelmi szempontokból megfelelő-e a készülék.

2009. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Bemer készülék egyedülálló módon rendelkezik az un. Bemer jellel (Bemer világszabadalom-csak Bemer márkában létezik). Ennek a funkciónak a terápia közbeni mőködése vazomóciós mozgásra (vazomóció-rugalmas érfalmozgés) készteti az ereket, ami által az adott területen megnő a vér áramlása, több oxigén, jobb tápanyag hasznosulás, hatékonyabb izom mozgás, stb. Betegség esetén gyorsabb gyógyulás. Idős korban gyakori, hogy a vazomóciós mozgás gyengül, vagy helyenként le is állhat. Ez kritikus állapothoz vezethet. A Bemer matrac állandó használatával többek között elkerülhetjük az érhálózatunk, működési zavarát.
2021. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!