Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3D-s ultrahang készülékek...

A 3D-s ultrahang készülékek között van különbség? Vagy nem mindegy milyen doki kezeli?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk vizsgálaton, de a 3D-vel semmit sem láttunk. A doki azt mondta azért, mert még korai. 16 hetesek vagyunk.

Az egyik ismerősömék 12 hetesen is voltak, és az ő felvételükön minden látszik egyértelműen. A miénken semmit sem lehet kivenni, gondolok ilyenekre pl: lába, keze, fejecskéje stb. A babaneten is néztem a hétről-hétre fejezetben a 15-16. hetet, és ott tisztán látszik az egész baba.

Kicsit csalódott vagyok!


2008. ápr. 4. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, hogy csalódott vagy, nekem is gyönyörű képeim vannak 16 hetes koráról. Nem tudom, hogy kell e fizetni érte (én külföldön élek) de szerintem menj el másik dokihoz, mert mindennek kéne látszania már.25 hetes kismama
2008. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát elhiszem hogy csalódott vagy pláne ha még fizettél is érte. Van aki azt valja hogy a 3D jobb mint a 4D, szerintem hülyeség. A normál 2D-n is amit a kórházakban csinálnak azon is látszik mindene, úgyhogy nem értem miért nem láttatok semmit. A 16.-ik héttől egyébként már nem látható egészben a baba mert akkora hogy nem fér rá már a képre. Mi a 23.-ik héten voltunk 4D-n és nagyon kis cuki a babánk, mosolygott, szopizta az ujját, az egész öklét be akarta venni a szájába. Szóval minden látszott, még az is hogy már most látszik hogy az apja orrát örökli.

Egyébként mondta az asszisztens a telefonba hogy még korai mennünk és várjunk a 30.-ik hétig. Én meg mondtam hogy azt had én döntsem el hogy mikor megyek ha van rá lehetőség és fizetek is érte.

Menjetek el 4D-re. Egyébként hol voltatok?

Üdv: 25 hetes kismami

2008. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvosom , hogy nekik teljesen mindegy hogy sima 2D-s vagy 4D-s ultrahanggal nézik a picit mindkettőn ugyanazt látják.Az orvosoknak a sima ultrahangon is látnia kell,hogy megvan-e mindene (hacsak nem genetikai vizsgálat miatt ajánlották a 3,4D-s ultrahangot.

Szerintem is menj el másik dokihoz,mert nem valószínű,hogy értett is hozzá az aki csinálta az ultrahangot. Volt már erre példa.

Ne izgulj biztos mindene megvan!

2008. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy meg van mindene, mert a sima uh-n látszott. A 3D-ből nem láttam semmit. A szegedi Női Klinikán voltam!!

Ezért nem értem miért nem látthattam! :(

Azt sem tudta megmondani, hogy fiú lesz vagy lány.

És 12000 Ft volt.

2008. ápr. 4. 15:44
 5/5 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Én is szegedi vagyok,de nekem több ismerősöm ajálotta Kecskeméten a Fráter Gy ut.17. Dr Nemes Andrást.Nálla voltunk 18hetes és 4naposan.Miliről milire átnézte a kisfiúnkat,mindent láttunk én ezért nem mentem a klinikára,mert nem jó véleményt mondtak róla.Üdv 26hetes kismama
2008. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!