Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottatok már olyan alternat...

Hallottatok már olyan alternatív gyógyításról, ahol a páciensnek teljesen meztelenre kell vetkőzni és a gyógyító/kezelő illető történetesen férfi a páciens/gyógyulni akaró személy pedig nő?

Figyelt kérdés

Most hallottam és az illető hölgy bevette azt a dumát, hogy így hatásosabb a kezelés.

Megkérdeztem egy illetőt, aki szintén ezzel a gyógyítással foglalkozik és azt mondta ez nem igaz, hogy meztelenre kell vetkőzni, de már sajna ő is hallott róla, hogy a férfi gyógyító visszaélt ezzel.


2013. dec. 2. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem miket nem hallok meg,persze hogy hatasos a kezelönek :D
2013. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát a kezelő biztos jobban érzi magát tőle
2013. dec. 2. 18:38
 3/7 homo ludensz ***** válasza:
Kíváncsi lennék a módszerre amivel az illető "gyógyít". Tudok én is olyan gyógyítót aki arra hivatkozva hogy az egész testet a bőr színét szeretné látni levetkőzteti a páciensét. El kellene hozzá küldenem nagyanyámat hogy vetkőztesse le miközben talpmasszás csinál rajta.
2013. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek nem szabad bedőlni! Perverzek...
2013. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár dolgot (masszázs, kiropraktika) tényleg nem lehet felöltözve csinálni, de bugyi itt is marad. A fényterápia is meztelen testfelületen hat. Néha indokolt lehet, de ritkán kezelik az intim területeket. Más esetben visszaélés, tessék az illető ellen feljelentést tenni - bár nehéz bizonyítani. legfeljebb, ha többen is állítják, hogy velük is előfordult.
2014. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fordított helyzetben voltam. Huszonéves srácként almentem egy hirdetésre, az illető természetgyógyász hölgy azt állította, hogy tisztánlátó, és már egész korai stádiumban meg tudja mondani, mi bajom van. Tettem egy próbát, középkorú nő volt a gyógyító, a falon mindenféle oklevél, a szoba közepén meg egy masszázspad. Végighallgatta a panaszaimat, majd azt mondta, így, szó szerint, "vetkőzzön meztelenre". Csodálkoztam, de megtettem. Hozzám sem ért, csukott szemmel húzgálta fölöttem a tenyerét. Tényleg eltalált dolgokat.
2014. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 homo ludensz ***** válasza:
Igazából ha egy alternatív gyógyító /nevezzük így/ azzal szórakoztatja magát hogy a saját örömére a kezelt idomaiban gyönyörködik akkor az bármilyen technikáját alkalmazza a gyógyításnak az a lényegétől tér el. Csupán csak a cirkuszi mutatvány kategóriájába tudnám sorolni.A beteg ember az 5 évesen vagy 50 évesen is beteg és nem aktmodellként keresi fel a gyógyítót.
2014. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!