Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 5 év alatt elmúlt a szerelem...

5 év alatt elmúlt a szerelem lehet ebből még egy életreszóló kapcsolat?

Figyelt kérdés
elöbb utobb midenkinél elmulik nem? de lehet túl hamar múlt el és mondjuk x év után már nem is lessz jó mert már igy is változott mióta elmúlt vagy inkább átalakult..nem akarom azt hogy pár év múlva már csak azért legyünk együtt mert megszokás..23L párom 29
2013. dec. 27. 21:39
 1/2 anonim válasza:

Tudomásom szerint nagyságrendileg 18 hónap az az időszak, ameddig a rózsaszín köd tart, utána kezditek észrevenni egymás hibáit, onnantól kezdve kell, hogy a szerelmetek szépen lassan átalakuljon szeretetbe, ami már nem csak érzelmi, hanem döntés alapú kapcsolat.

Ajánlom figyelmedbe ezt az előadást, három részes, és érdemes végighallgatni. :) De amúgy nagyon sok másik is van a neten, amik jók. :)

https://www.youtube.com/watch?v=cF141e7Sh4s

2014. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok még, azt több előadásban is hallottam és olvastam, hogy 4-5 évnél tovább nem tudsz folyamatosan szerelmes lenni, mert az agyad egész egyszerűen nem bírja el. Szóval a legegyszerűbb válasz a kérdésedre, hogy igen lehet. :)
2014. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!