Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 28 éves vagyok és már 10 éve...

28 éves vagyok és már 10 éve szenvedek krónikus prosztatagyulladással, és hólyaghuruttal, depressziós vagyok lányok járnátok így velem és elfogadnátok így?

Figyelt kérdés
az állandó fájdalomtól nem barátnőzök, és az öngyílkosság szélén állok. Nem akarom egy lány életét sem megkeseríteni a bajom miatt. Lányok ilyan pasival járnátok, ha tetszene, és elfogadnátok így vagy már alapból kerűlnétek?

2013. nov. 9. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Siman... Engem ennyi nem ijesztene el :)

Nem tudom milyen fajdalmaid vannak es hogy milyen.rendszeresen, de ha Tebkellenel, akkor minden bajoddal kellenel!

2013. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Te kellenel...
2013. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eléggé korai ez nálad.Nem könnyű ebből kikeveredni,évekig is eltarthat,de orvoshoz járni kell.Az okot kell megkeresni,melyik baktérium okozza ezt.Nem elég ha néha tünetmentesnek érzed magad,az még nem a meggyógyúlás .

Szünet nélkül kell járni az orvos nyakára,esetleg már azt is váltani kellene . F

2013. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Keress másik orvost, használj gyógynövényeket mind a prosztatagyulladásodra, a hólyaghurutodra és a depressziódra is.Ennyi idő alatt már el kellett volna rég felejtened, hogy valaha volt ilyen problémád. Jobbulást!
2013. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha nincs barátnőd az tutiziher nem egy betegség miatt van erről biztosíthatlak

Ha tolószékbe lennél vagy a KÜLSŐDET valamilyen veleszületett rendellenesség(fogyatékosság,dan kór....)"eldeformálná" na az zavarna,akkor tényleg nagy bajba lennél

2014. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!