Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz utáni depresszió...

Abortusz utáni depresszió mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Félek attól ha valaki közeledik felém, még a barátomtól is, változhat ez, meddig tarthat ?

2012. szept. 17. 23:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Ez mindenkinél más és más, és a hozzálásban is vannak szintek, a párom, például azóta foganzásgátlót, szed és gumit is használunk, különben lelkibeteg lesz és nem élvezi az együttlétet. A párodton is nagyon sok múlik, és azon is hogy történt a nem kivánt terhesség. Ha valaki átesett egy abortuszon, az már másképp fog hozzáálni a dolgokhoz, sose törlődik ki a rossz emlék. Egy gyógymód lehetséges, az abortusz a nem tervezett fogantatás eredménye, lehetséges hogy az ellenkezője, azaz a tervezett fogantatás begyógyítja a sebet, és ezeket félelmeket.
2012. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen nem egy gyógymód létezik, és nem igaz, hogy soha nem gyógyul be, de az biztos, hogy egyénenként más. Teljesen ismeretlenül nehéz ezekre a kérdésekre válaszolni.
2012. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Sok-sok idő kell hozzá, és türelem. A "szülés" időpontjáig (mikorra ki voltam írva szülni)szinte minden nap eszemben volt, azóta is minden évben ezen a napon megkönnyezem, hogy nem születhetett meg... Bár nem abortusz volt, hanem vetélés, de én már 16 éve nem tudtam túllépni rajta :(
2012. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Tisztázd le magadban, hogy ezt muszáj volt, vagy megijedtél és azért volt abortuszod. Van aki úgy gondolja, hogy nem készült fel még az anyaságra, és ezért szakítja meg a terhességét. Van aki a barátját akarja megtartani, mert az nem akar gyereket. Ezeket tisztázd magadban. Mi vezetett ide. Miért nem védekeztél. És most már védekezel? hogy ne következzen be újra ilyen trauma? Hány éves vagy?
2012. szept. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
nem ölt embert,még meg sem született
2012. szept. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
inkább abortusz,minthogy éhezzen a gyerek,meg híd alatt lakjon,abortusz szükséges rossz
2012. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na, na.. örökbe is lehet éppenséggel adni olyan családoknak, akik nagyon várnak egy gyermekre, de nem lesz nekik sohasem maguktól.


Kérdező, ha valóban depresszív tüneteid vannak, akkor pszichológust javasolnék neked, aki segít feldolgozni ezt az egész traumát. Pontosan azért él ez a szakma, hogy segítsen! Tessék nyugodtan igénybe venni!

2012. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ajánlom, hogy nézd meg ezt a filmet.

[link]

Ha lenne bármi kérdésed szívesen beszélgetek veled. Ilyen irányban (is) végeztem lelkigondozói tanfolyamot.

2012. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szabad megtudni az abortusz okát?:(
2012. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

8 as.Megnéztem a linket!2 gyerekes anya vagyok......de nagyon szép film,ha lehet annak hívni,megrendítő,elgondolkoztató.....Nem vagyok hívő,keresztelve vagyok,de nem járok templomba...

Nem vagyok abortusz ellenes...vannak olyan dolgok amikor sajnos ez a "helyes" megoldás..Én fiatalon lettem anyuka 21 évesen.Nem tervezett baba volt,de megtartottam.És el se tudnám nélküle képzelni az életem.

Kérdező sajnálom ,hogy neked nem volt más választásod,remélem ,hogy enyhülni fog valamelyest a fájdalmad!!!

2012. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!