Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik gyógynövény oldja...

Melyik gyógynövény oldja hatékonyan a kalcium-oxalát vesekövet? A nyírfa levél teát iszom, de az nem oldja csak segít kiüríteni a vesehomokot. Állítólag a tyúkhúr oldja. Igaz ez? Próbálta már valaki? Működött?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A kalcium-oxalát vesekövet _semmi_ nem oldja. Igyál teákat, nem rossz az, és igyál sört és igyál vizet, mert kipisilni van esélyed, feloldani nem oldja semmi. A húgysavköveket tudjuk oldani.
2013. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.A baj az hogy 18mm-es.Azt hiszem azt nem fogom kipisilni....
2014. jan. 1. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tényleg nem. Akkor gondolom megy majd a kőzúzás? Ne félj tőle, én túl vagyok rajta szintén kalcium-oxalát kővel, semmi az egész. Kellemetlen volt, de abszolút kibírható. Vagy mit mondtak, laparoszkópozni akarnak?
2014. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagyanyám a zsurlófűre esküdött fehér ürömmel. Nem tudom, milyen összetételű kőre, de olvasta róla, hogy vízhajtó.
2015. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!