Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Krónikus derékfájásra valami,...

Krónikus derékfájásra valami, ami használ?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyet, ami nektek bevált? Utálnám fájdalomcsillapítóval tömni magam.
2014. jan. 7. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Először ki kell deríteni mi okozza. Ha discopátia, gerincsérv vagy hasonló, akkor óvatos torna segít, de nem tünteti el. Kérdés, hogy folyamatosan jelen van, vagy változik a fájdalom és néha el is tűnik, netán folyamatos és erős. Kevés és nem állandó fájdalommal kiválóan lehet élni (én már vagy 40 éve tudom), csak az erősebb, nehezebben viselhető fájdalomérzést kell gyógyszeresen csillapítani
2014. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Változik, csak mindig vissza-visszatér. Nem lenne szabad erőltetnem a derekamat, de a sors úgy hozta, hogy mégis erre vagyok kényszerülve (ebbe nem mennék bele, hogy miért). Még kamaszkoromban rámesett egyszer egy ajtó, azóta voltak ilyen derékfájós időszakaim ill. derékfájásra hajlamom, korábban nem találtak semmi konkrét okot az orvosok (röntgeneztek is), csak hogy kicsit görbe a gerincem, de az születéstől úgy van.
2014. jan. 7. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
én is derékfájós vagyok... kifejlesztettem egy igen jó megoldást bemelegítő krém és szép fokozatosan kezdek mozogni(mielőtt terhelem a derekam), emellett kerestem egy jó Sportmasszőrt, akihez 2 hetente, havonta jártam, és ő megtanított egy tornát, amit mióta csinálok nem fáj a derekam... már masszőrhöz sem járok, csak tornázom napi 10-20 percet. Remélem tudtam segíteni.
2014. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!