Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tourett szindromára milyen...

Tourett szindromára milyen hatással van a cannabis?

Figyelt kérdés
Unom a gyógyszerem mellékhatásait.
2014. jan. 17. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:

mi a kényszered? én hümmögök :)

soha nwm szedtem rá semmit, diszont 15 éve fogyasztok canabist... ritkán ha egyedûl szìvok, úgy rá tudok kattanni a hümmögésre, hogy másnap be vagyok rekedve, de amúgy hosszútávon semmi hatását nem látom erre a problémára. Viszont felhívom a figyelmed, akinek van 1 agyi baja, az többre is hajlamos lehet, a canabis pedig segíthet az ilyen lappangó dolgoknak napvilágra kerûlni... Én pl tourettel nõtem fel, végig cikizték a gyerekkorom, pontos diagnózist csak 22 éves koromban kaptam, addig mindenki csak hülyének nézett... nem volt elég ez nekem a fû elõhozott nálan egy deperszonalizációs személyiség zavarral párosult pánikbetegség....

2014. jan. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszer nélkül, elég gyakran grimaszolok, és szoboorrá dermedek. Ez úgy 10-15 másodpercig tart. Ehhez jön még, hogy ha erős sztesszhelyzetben ha beszélnem kell, nyitva akar maradni a szám. Néha gyógyszer mellett is. Mondjuk ezt könnyebb uralnom, mint a szobrozást. A gyógyszeremmel meg az a problémám, hogy nálam nagyon akadályozza a gondolkodást. De választhatok, hogy vagy élő szobor leszek, vagy lassan esnek le a poénok.
2014. jan. 17. 11:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából aki nekem van nem tourett, hanem enyhébb, de a gyógyszerezese hasonló.
2014. jan. 17. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel használ, állítólag számos pszichés és idegrenszeri problémára. Romániában nemrég orvosi rendelvényre elérhetővé tették. Árat nem tudok. Ha ott vizsgáltatod meg magad, törvénysértés nélkül hozzájuthatsz. Stan Grof sokáig gyógyított kis dózisú LSD-vel, mások ayahuasca-val. De ha nem akarsz dutyiba jutni, ezeket csak ott hasznákhatod, ahol legálisak. Előző asszem sehol :-(

Pszichoterápiát, hipnózist próbáltál?

2014. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen betegségem, de szerintem elszívva a cannabis nem segít semilyen betegségen. Talán eleinte kicsit javít az állapotodon, mert felszabadúltabb leszel pár órára, de nem ajánlom hogy rákezdj. Én csak 1 évig szívtam, de eros pánikbetegséget, és szorongást váltott ki belolem. Olykor beleláttam az emberek fejébe akaratlanúl is a hatása alatt, sot tobbszor elofordúlt hogy valaki szóról szóra kimondta azt a mondatot amire gondoltam. Szóval tud bajt okozni az elmében. Éreztem hogy vmi nincs rendbe a fejemben és abbahagytam. Ez kb 5 éve volt, azóta nincs semmi bajom szerencsére. Úgyhogy nagyon nem ajánlom neked. Viszont lehet hogy van más természetes gyógymód is, keresgélj,ne add fel.
2014. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
figyu, ne foglalkozz a betgségeddel. Fogadd el, és mások is elfogadnak. Bár magyarországon tudom milyen emberek vannak... Itt angliában egyáltalán nem jelent gondot. Sot a fiatalok korében vicces, és szinte meno dolognak tartják, láttam olyat is aki utánozta hogy tourett szindromás. Bocsájs meg hogy ezt írtam, de ez az igazság. Fuvezni ne kezdj el kérlek, mert az csak abban segít, hogy agyilag visszamaradj. meg kell tanúlnod egyutt élni vele. A normális emberek úgy is tudják hogy ez nem fogyatákosság, ettol semmivel sem vagy kevesebb mint bárki más.
2014. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amúgy a fûtõl eleve a hatása miatt rákattanhatsz úgy valamire percekig, hogy élô szoborrá vállsz, szóval erre a bajra nem gyógyír. amúgy a legalizálással egy ilyen országban ahol még a cigihez is hozzáfér egy 12 éves, semmikép nem támogatom, de ettõl független fogyasztom rendszeresen, egy ritkán jelentkezõ pánikoló

s vacaktol eltekintve, csak pluszt kaptam tõle életemben... aki hülye, az fû nélkül is hülye...

a mértéktelen felelõtlen mennyiség persze nem tesz jót, de havi 1-2 alkalommal beszívni és elmerengeni az élet gondjain, abszolút hasznos dolog.

2014. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!