Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 6 hónapja volt egy gyenge...

6 hónapja volt egy gyenge stroke-om. Valamilyen alternatív gyógymódot a gyengeségre, egyensúly-zavarra és az ügyetlenségre?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a gyógynövény kivonatokat kipróbálnod, sokat segíthetnek káros mellékhatások nélkül.Meg van hozzájuk az orvosi háttér is.Jobbulást!
2014. febr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem 2011-ben volt.

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás !!!!!

Ami kiesett, 10 hónap alatt az agy eredeti helyén visszaszerezheted, utána veszi át az agy más területe a funkciót.

gyengeség-egyensúlyzavar---keringési probléma, ügyetlenség--gyakorlás.

minden áldott nap tűzzél ki egy kicsivel több célt az előző napnál ( fontos, hogy elérhető legyen !), nyújtsál, gimnasztikázz, guggolj egy lábon állj, majd a másikon, mérjed a másodperceket ( számolj magadban), menj végig két járólap közötti vonalon csak a vonalra lépve, ússzál, stb.

Ha elfáradtál, fejts keresztrejtvényt, legózz(!) ( gondolkodás, írás !)

Bízz magadban, meg tudod csinálni !!!

Én kijöttem belőle. Ha kell, segítek.

Sok sikert kívánok

2014. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hello!

Az előző válaszomhoz találtam egy cikket, érdemes elovasni, és a benne foglaltakat megfontolni.

[link]

Ne feledd: versenyben vagy!!

2014. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!