Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fülgyulladásra hagymalé?

Fülgyulladásra hagymalé?

Figyelt kérdés
Szombat van és nincs rendelő de én máregőrülök nem birom tovább. Hogy kell hagymalevet önteni a fülbe és csíp ha beleöntöd vagy mit érzel?
2014. febr. 8. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:

teafaolaj!

Azt én sem mertem pedig lehet, hogy belecsöpögtetni, viszont vattára csöpögtettem és azzal bedugtam a fülem. Kimondottan jót tett! Mire elértem a fül-orr-gégészhez már nem látott gyulladást (nekem is hétvégén jött elő)

2014. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerek koromban,fülfájós voltam.Mindíg vöröshagymalevet(kendőbe felaprítva, a hagymafejet...azzal facsarva a levét a fülembe)csepegtetett anyukám a fülembe.Ott tartva ameddíg bírtam,majd kifolyattam.Mindíg használt.Kellemetlen,nem csípett,és használt.Úgy olvastam azóta használják uígy,uerre, a kövirózsa levelének levét is.
2014. febr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Férjemnek hagymalevet csöpögtettem a fülébe, mikor elért a fül orr gégészetre addigra frankon begombásodott. Nem mindegy hogy merre sugárzik a fájdalom. Ha előre akkor hűteni kell a füled ha hátra akkor melegíteni. Szedjèl valami gyulladáscsökkentőt például Cataflamot.
2014. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!