Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen házi, , praktikákat, ,...

Milyen házi, , praktikákat, , tudtok fülgyulladásra? (lent)

Figyelt kérdés
1-2 napja be van gyulladva a fülem. Fülcseppet használok, aloe verát csepegtettem bele, és kamilla teával mosom... ezen kívüll tudtok még valamit? Nem szeretnék vele dokihoz menni...(a kórházban van rendelés) nagyon nem bírom a korházakat.. elájulok meg rosszul vagyok stb... de ha 2 napon belül nem leszek jobban elmegyek, de addig is próbálom magam kikúrálni... Köszi a válaszokat!
2010. júl. 26. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Hello anyukámnak is fülgyulladása van most de neki mindakettő. Nem is kell félni a kórházaktól mert úgy elzavartak bennünket mint a huzat még egy másik nőt is meg a fiát is pedig akut fülgyulladása volt beutalóval.Szerintem háziorvoshoz menj el és irass ki

Anyunak : Dalacint és vaxol fülspray-t irtak ki. Az utobbi olivaolajat tartalmaz,ez tisztitja neki ki.

2010. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kövirózsa olajat is szokták alkalmazni fülgyulladásra.


Hogy-hogy elzavartak fülgyulladás miatt titeket a kórházból? Irány a betegjogi képviselő!

2010. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kövirózsa levelének leve nagyon jó erre.
2010. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mindenkit elzavartak akinek nem volt időpontja többen is voltunk aztán lementünk a sürgösségire ott meg nem tudtak velünk mitcsinálni,aztmondták menjünk magánhoz,meg ha éjjel megyünk akkor ellátnak feltéve ha szerencsénk van hogy oylan orvos van bent ügyeleten.
2010. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kövirózsa :)
2010. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb 1 éve volt ilyenem sajnos...a mamám mondott dolgokat,de mi is inkább mentünk dokihoz,de aztán csak gyógyszert írt fel,én meg ugye mindig inkább elkerülöm a gyógyszerek szedését,inkább a humán dolgokat szeretem meg a homeopátiás dolgokat.Tehát inkább kipróbáltam a mamám módszerét,ami a következő:

Valamilyen anyagba(zokniba pl.)sót teszel,de jó sokat,jó 2 marékkal,beteszed a mikróba és forrón ráteszed a füledre,majd rákötöd valahogyan a fejedre,vagy csak ráfekszel. amikor kihűlt,újramelegíted.Én se hittem,de meggyógyult a fülem,tényleg elmúlt=D

Egy próbát megér=)

2010. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melegítsd: pl. tegyél rá egy tasak forró sót, de patikában lehet kapni direkt erre a célra melegíthetö tasakot, amit a fülre lehet tenni.
2010. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kövirózsánk pont van.. meg ezt a "sós" dolgot is kipróbálom! remélem beválik...! Azért ha vkinek még van ötlete minden jöhet...! :)
2010. júl. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!