Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdődő fülgyulladásra létezik...

Kezdődő fülgyulladásra létezik házi gyógymód?

Figyelt kérdés
Úgy érzem valami alakul a fülemben, meg lehet előzni a fülgyulladást kezdeni stádiumában?
2010. nov. 16. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Kovirozsa zselet kell a fulbe bevinni.

Tehat kette vagod a noveny levelet, s ebbol a zselebol, fulpiszkalo segitsegevel beviszel a fulbe.

Ne legyen darabos, csak a zselet, a nedvet, de gyengeden, nehogy felsertsel valamit belul, tehat a hallojaratot ne hogy megsertsed.

Ezzel a modszerrel mar nagyon sokszor gyogyultunk meg, de ovatosan vegezd.

2010. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Forró sót tegyél a füledhez az leviszi nekem mindig használ.Jobbulást:)
2010. nov. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kövirózsa kifacsart leve nagyon jó, meg a svédcsepp is (Svedenbitter). Én beáztattam vele egy vattát, és bedugtam a fülembe, egész nap úgy jártam-keltem (persze cserélgettem a vattát). Két nap alatt meggyógyult.
2010. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kövirózsánk nincs itthon, de majd ellépek a gyógyszertárba érdeklődni. Sót pedig melegítek este.
2010. nov. 16. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kovirozsat es aloaverat erdemes ultetni cserepbe, igy mindig keznel van,mivel nagyon sok mindenre gyogyito hatassal rendelkeznek.
2010. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!