Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rákbeteg voltam (mellrák...

Rákbeteg voltam (mellrák nyirok áttéttel). Mit egyek, és hogyan egészítsem ki a terápiát mentálisan?

Figyelt kérdés

Kemo-t, sugarat kaptam. Most jól vagyok.

Úgy tudom, a ráknak is van lelki háttere. Tudja valaki, hogy a mellrák mit üzen nekem?


2009. dec. 9. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

www.gerson.hu

Ezt az oldalt keresd fel, olvasd el légy szíves.

Foglalkoznak gerson-képesítésű orvosok (köztük volt egy maga is rákbeteg, de meggyógyult) rákos megbetegedésekkel és más, gyógyíthatatlannak tartott, vagy szinten tartott betegségek kezelésével - egyedi kezelési mód alapján. Itt megtalálod Beata Bishop történetét is, akiről 30 éve lemondtak az orvosok, de a gerson-terápiának köszönhetően meggyógyult. Lényege: az immunrendszert erősítik, hogy az immunrendszer győzze le a betegséget - köztük a rákot is.


Emellett ajánlom a deutériummentes ásványvíz (szénsavmentes) rendszeres fogyasztását, ennek kifejlesztése magyar kutató orvos nevéhez fűződik. (Rákereshetsz az interneten).

2009. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%

Első hozzászóló vagyok:


deutérim mentes víznek (pontosabban csökkentett deutérium tartalmú) az a lényege, hogy sejt szinten fejti ki a hatását, ezért sokféle daganatos betegségre alkalmazható.

Anyu kolléganője ezzel váltotta ki a műtét utáni kemoterápiát és úgy érzi neki használt .


A cég honlapján részletesen fenn van minden: www.hyd.hu

Anyu kolléganője a biológust kereste föl aki ezt kifejlesztette:

Dr. Somlyai Gábor , HYD-kutató Fejlesztő Kft., 1118. Bp. Ménesi út 104. Tel.: 381-0765 és 365-1660

2009. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sok méreg drága szer létezik,egy tapasztalt patikus barátnőm a Culevitet javasolta egy ismerősömnek,akinak 2 különbző rosszindulatú daganata is volt,hála istennek 2 éve semmi baja nincs,minden co.szuper!!!
2009. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
a deutériummentes vizet issza apukám is, prosztatarákja van....
2009. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg a pozitív hozzáállásban rejlik! Meg fogsz gyógyulni!
2009. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
a felsoroltak mellé a propolisz is ajánlott
2009. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 issti ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy higgy a gyógyulásban! Az akarat csodákra képes. Én tudom, hogy meggyógyulsz! ;)
2009. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

A mellrák nem üzen önnek semmit. Reméljük, hogy egyetlen daganatsejt sem úszta meg a kezelést, és élhet tovább.

A másik, hogy eltelt-e legalább 5 év. Ha igen, akkor rákbeteg volt, ha nem, akkor még most is az.

Egyébként a mellrákra való kockázatot növeli a dohányzás, szoptatás elmaradása, genetikai háttér (pl felmenők között volt mellrákos)...


[link]


A lényeg, hogy járjon vissza szűrésre és fontos az önvizsgálat is. Étkezésben szerintem semmi változtatás nem szükséges, de kikérheti az onkológusa véleményét is. Mentálisan talán egy jó pszichológus, az tudna segíteni kibeszélni a daganat okozta lelki problémákat. De én is, ha gondolja meghallgatom INGYEN.



Kedves oxigénvizes Ildikó!

Az oxigén csekély mértékben oldódik a vízben. A daganatsejteket NEM öli meg.

2009. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló. Nem dohányoztam soha, a családomban semmilyen daganatos betegség nem volt, és két gyereket szoptattam, mindegyiket egy éves koráig.

Az onkológusom egy gyönyörű kis nő, együtt sír velem (ezért aztán nem is zavarom a kérdéseimmel, nem akarom őt fölkavarni érzelmileg). Az orvosokban meg nem bízom. Ugyanis hiába beszéltem nekik, hogy úgy érzem, elváltozás van a mellemben, 6 különböző orvos is azt mondta, minden rendben. Aztán pedig már áttétem volt. Ha ez a velem együttsíró kis drága nő nem veszi észre , alulról szagolnám már az ibolyát. És hát persze, járok ellenőrzésre. A meghallgatós szakembernek mondottakban aztán meg pláne nem bízom. A transzferencia miatt csak függővé tesznek önmaguktól. A kiszolgáltatott helyzet pedig méginkább betegítő.

Nem telt el még 5 év, csak négy. Egyébként pedig volt sok ismerősöm, aki 6-7 év múlva halt meg. Én gyógyultnak tartom magam. Harcos lélek vagyok. A betegségeknek pedig igenis üzeneteik vannak. Változtatásra sarkallnak minket, ha megértjük, miről beszélnek.

Ám ez a földhözragadt embereknek úgysem mond semmit.

Azért köszönöm önnek a válaszát. Minden jót!

2009. dec. 28. 12:06
 10/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nagyon tetszett az utolsó kommented!

Igazad van, ne tévesszen meg az előttem hozzászóló aki az első mondatában tanúbizonyságot tett korlátoltságáról, nem is értem hogy veszi a bátorságot hozzá, hogy ezt így kijelentse...mit osztja itt az észt, hihetetlen,még akkor is ha esetleg szakmabeli.

Csak a saját érzéseidre hallgass, és ha te úgy érzed, van üzenete, akkor van is. Nyilván amúgy amit orvosilag megtehetsz, azt megteszed, tehát nem esel át a ló túloldalára.De szerintem jó úton jársz az egészség, a minden értelemben vett! gyógyulás felé.

2010. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!