Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitn tegyek ha nagyon gyorsan...

Mitn tegyek ha nagyon gyorsan ver a szívem?

Figyelt kérdés
gyorsan
2014. febr. 21. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
magas a pulzusod vagy honnan veszed hogy gyorsan ver?
2014. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
50 mp alatt 96 dobbannás
2014. febr. 21. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rosszul vagy menj be az ügyeletre mindenképpen. Amúgy feküdj le és a lábaidat emeld fel magasra. Az is jó, ha hidegvizes ruhát teszel a szívedhez. Mindenképpen vizsgáltasd ki, hogy mi okozza a magas pulzust.
2014. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi szépen
2014. febr. 21. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
cigizel?
2014. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
dohányzom igen. De pontosan tudom miért történt ez, mivel külső hatásra történt. Nem akarok utána nézni sem mennyi a helyes és mi a magas ütemszám, de ilyen még nem történt velem. Az is lehet hogy egy szívrohamot éltem túl. Az az 50 mp/96 dobbanás. Ezt már akkor számoltam mikor magamhoz tértem, a kérdés feltevése előtt olyan vehemenciával ment a dolog hogy még gondolkodni is alig tudtam. Köszönöm szépen első a tanácsokat, sokat segített. A vizes ruhát alkalmaztam. Komolyan azt hittem hogy meg fogok halni, le kellett feküdnöm mert egy hirtelen álmosság tört rám, majd most keltem fel.
2014. febr. 21. 20:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, második.
2014. febr. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!